Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Goudkleurige console, hout
Resultaat: 800 EUR

Vergulde 18e eeuwse wandconsoletafel met gemarmerd houten blad, in originele ongerestaureerde staat 80x122x55cm. Cond:R/G

Schrijfkastje met zuilen
Resultaat: 500 EUR

Antieke notenhouten (fineer) schrijfcommode omstreeks 1890 in Louis Seize stijl. 2 bovenste lades als schrijfgedeelte(schrijfblad en lade met dekselvakken) 5 lades, recentelijk professioneel gerestaur...

Vuurtorenklok
Startprijs 400 EUR

Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.

Reiswekker met slagwerk
Resultaat: 500 EUR

Grote antieke Franse reiswekker met slagwerk, 2 hamers en gongveer, in zeer goede staat. 13x8x9cm.

Engelse mahoniehouten staande klok
Startprijs 400 EUR

Antieke engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1780 met bandintarsia en beeninleg, 8 daags uurwerk met datumaanduiding en secondenaanduiding, minimale fineerschade, 211cm. Cond;R/G

Engelse staande klok 8 daags uurwerk
Resultaat: 400 EUR

Antieke Engelse eikenhouten met mahoniehouten 8 daagse staande klok met secondenaanduiding, maanstand en dagaanduiding, O.Owens en L. Lanerdry medd. omstreeks 1800 238cm. Cond:R/G

Franse pendule, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Originele vroeg 19e eeuwse Jacob Petit porseleinen console pendule omstreeks 1820, handbeschilderd bloemen en gouddecor, origineel 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger. 3 scherven en mogelij...

Set munten Lady Diana goud en zilver
Startprijs 400 EUR

Muntenset "50th anniversary Lady Diana 1961-2011, official commemorative coin set", bestaande uit 4 zilveren (925/000) munten en 1 gouden (999/000) munt.

2 Wandkandelaars met figuren
Resultaat: 470 EUR

Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.

Statenbijbel met sloten 1658
Startprijs 400 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse statenbijbel met mooie lederen band en koper beslag door Heinrich van Cappel in Compagnie, met Jan Barentsen Smiens te dordrecht 1662(eerste pagina's zijn herdrukt, restau...

Vijzel, gedateerd 1643
Startprijs 400 EUR

Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G

H. Pastor
Startprijs 400 EUR

H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve compositie, 1994, acryl op linnen, gemengde techniek 80x120cm. Cond:G

H. Pastor
Startprijs 400 EUR

H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve voorstelling 1994, acryl op linnen, gemengde techniek, 80x120cm.Cond:G

Schilderij, Terlouw
Startprijs 400 EUR

C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G

Van Wijngaarden
Resultaat: 500 EUR

Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G

Antiek Russisch ikoon
Startprijs 400 EUR

Icoon zogenaamde staurotheek met inleg van messing kruis met Jezus en onder het kruis Maria en Johannes, Maria Magdalena en de honderdman. Daaromheen 4 scênes v.l.n.r. en van boven naar beneden: het l...

J. Hovener, spelende kittens
Resultaat: 450 EUR

J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Gouden ring met toermalijn en briljant
Startprijs 400 EUR

Brede gouden ring 585/000 met Toermalijn. Brede ring, 10 mm, met 3 toermalijn carrees omlijnd met briljanten, totaal ca 0.33ct W/VS, ca 10.6gr ø 54 Nieuw

Gouden ring met saffier en briljant
Startprijs 400 EUR

Mooie gouden rozetring GG 750/000 met briljant en saffier. Fraaie entourage ring, in bloemvorm met strakke randen voorzien van een ovaal geslepen blauw saffier, wat beschadigd, ø 6,5x5 mm, met daaromh...

Collier van bloedkoraal met gouden streekslot
Resultaat: 575 EUR

Fraai collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoralen, 5x7mm, bevestid aan een prachtige rechthoekige sluiting met filigrain met in het midden een ruit versie...

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 400 EUR

Een stel zilveren kandelaren, Engels 925/000, op een ronde geprofileerde voet met krul en bladran. De gecontourneerde schacht is voorzien van randen met evens blad- en krulbewerkingen. MT.: Broadway &...

Cartier horloge
Resultaat: 700 EUR

Horloge, Must de Cartier, model met Vendôme, Vermeil, zilver verguld. Voorzien van originele bruin lederen band. Met blauwe steen in kroon.Quartz nr. 109536 590003. ø kast 30mm. In goede staat

Witgouden choker briljant
Startprijs 400 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Fijne cobra collier met in het midden een witgouden krul bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, met daar onder in een markiesv...

Gouden miniatuurbroche
Startprijs 400 EUR

Prachtige gouden broche, 585/000, met geschilderde voorstelling. Zeer gedetailleerd geheel handgeschilderde voorstelling op ivoor, ( miniaturist). De broche is voorzien van brede bewerkte gouden rand...