Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Korte dames-bontjas
Startprijs 60 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Houten dekselpot
Resultaat: 50 EUR

Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G

Chinees rood lakwerk snuffbottle
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.

Chinees rood lakwerk snuffbottle, vierkant
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G

Oosters schilderij
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Oosters schilderij
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G

Doos diverse tropische schelpen
Resultaat: 25 EUR

Doos diverse tropische schelpen, 20e eeuw 12x21x29cm. Cond;G

Tonnetje
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.

Messing plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing kroonluchter in barokstijl, omstreeks 1900, vervuild 73x55øcm. Cond;G

2 Fam Verte potten, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G

Chinese kom met haan, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 500 EUR

Cheng Lung gemerkte Chinees porseleinen chicken kom, 20e eeuw 7x16øcm. Cond:G

Schilderij, H.H. Ros
Resultaat: 90 EUR

H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Man en vrouw op terras
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, man en vrouw op terras bij water, olieverf op paneel. 40x32cm. Cond:G

Naar Mesdag
Resultaat: 50 EUR

Mesdag(naar) omstreeks 1900, vissersboten op zee, olieverf op paneel 28x18cm. Cond;G

5 Strijkijzers
Resultaat: 20 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G

Hanglamp met boheems glas
Resultaat: 110 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R

2 Indonesische sierstukken
Resultaat: 25 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

H. Haerendel, Hollands havengezicht met figuren
Resultaat: 185 EUR

Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G

Ets, Jan Sirks
Startprijs 60 EUR

Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G

Julius P.Junghanns, paardenkar
Resultaat: 90 EUR

Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G

3 petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G

Beschilderd dienblad
Resultaat: 25 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 200 EUR

J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G

Rolf Wafs, bosgezicht
Startprijs 100 EUR

Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G