Mehano H0, T294 Alstom Lint 41, dieseltreinstel van Syntus met originele doos in goede staat
Twee Piko loks H0: 1x BR 89 en 1x BR 86, beide in originele dozen en in redelijk tot goede staat.
Zilveren sieraden met o.a. ivoor, bestaande uit een slavenband, breedte 7 mm bolmodel, een slavenband in het midden versierd met een ovaal stuk ivoor gezet tusen het zilver en een bijpassende ring met...
Strakke vierkante ring, witgoud, 750/000 met een tourmalijn en briljanten. Strakke hoekige ring bezet met een zeer fraaie tourmalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, ø 11x7 mm....
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot,3x3 cm, met filigrain, bloemen en "hoornen des overvloeds" wat bes...
Gouden ring, 585/000, met groene tijgeroog. Ring met bovenop een rand gemaakt uit gouden schulpen met daarin een rond cabouchon geslepen groen tijgeroog. 3,1 gr. ø 55 In goede staat
Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G
Tilly moes, vaas met bloemen, olieverf op paneel 24x19cm. Cond:R/G
Vier zeldzame antieke jongleerkegels omstreeks 1900, 2x noten 2xmahonie, 34-35cm. Cond:G
Twee blikken dozen met antieke knikkers, omstreeks 1920 19-23cm. Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G
Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G
Kristallen karaf met zilveren kraag en stop, Kristallen buikkaraf met amandelslijpsel voorzien van opengewerkte zilveren kraag met getrembleerde gravures. De dop is versierd met een ribrand met cirkel...
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G
Duitse Kieninger staande klok met speelwerk, modern design omstreeks 1990 met 3 melodieen, kwartierslag en messing met glas klokkast, met verlichting, in goede werkende staat. 179cm.
Zilveren miniatuur, 835/000, een paardentram. MT.: Premselaar, Haarlem. 11x2,5x3cm. ca 62 gr. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, een koffiemolen. 3,5x3,5x4,5cm. ca 33 gr.
Antieke franse bakkersklok omstreeks 1870 Louis philippe metr 8 daags stil uurwerk, rood geemailleerd, compositiemetaal, 37cm. Cond;G
Franse chrome Art deco wekker met aansteker omstreeks 1930 gemerkt Fonderie A. Charlat 11x8x3cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang(Empire) in goede staat, lichte craquele in wijzerplaat, vergulde feuille, harpslinger 39x24x15cm. Cond;G
Ludwig Chateau Düsseldorf 1906. Ente bronzen figuur, in goede staat 6,5x7,5x3,5cm.
Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.