Vergulde 18e eeuwse wandconsoletafel met gemarmerd houten blad, in originele ongerestaureerde staat 80x122x55cm. Cond:R/G
Antieke notenhouten (fineer) schrijfcommode omstreeks 1890 in Louis Seize stijl. 2 bovenste lades als schrijfgedeelte(schrijfblad en lade met dekselvakken) 5 lades, recentelijk professioneel gerestaur...
Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.
Grote antieke Franse reiswekker met slagwerk, 2 hamers en gongveer, in zeer goede staat. 13x8x9cm.
Antieke engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1780 met bandintarsia en beeninleg, 8 daags uurwerk met datumaanduiding en secondenaanduiding, minimale fineerschade, 211cm. Cond;R/G
Antieke Engelse eikenhouten met mahoniehouten 8 daagse staande klok met secondenaanduiding, maanstand en dagaanduiding, O.Owens en L. Lanerdry medd. omstreeks 1800 238cm. Cond:R/G
Originele vroeg 19e eeuwse Jacob Petit porseleinen console pendule omstreeks 1820, handbeschilderd bloemen en gouddecor, origineel 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger. 3 scherven en mogelij...
Muntenset "50th anniversary Lady Diana 1961-2011, official commemorative coin set", bestaande uit 4 zilveren (925/000) munten en 1 gouden (999/000) munt.
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Zeventiende eeuwse Hollandse statenbijbel met mooie lederen band en koper beslag door Heinrich van Cappel in Compagnie, met Jan Barentsen Smiens te dordrecht 1662(eerste pagina's zijn herdrukt, restau...
Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G
H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve compositie, 1994, acryl op linnen, gemengde techniek 80x120cm. Cond:G
H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve voorstelling 1994, acryl op linnen, gemengde techniek, 80x120cm.Cond:G
C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G
Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G
Icoon zogenaamde staurotheek met inleg van messing kruis met Jezus en onder het kruis Maria en Johannes, Maria Magdalena en de honderdman. Daaromheen 4 scênes v.l.n.r. en van boven naar beneden: het l...
J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Brede gouden ring 585/000 met Toermalijn. Brede ring, 10 mm, met 3 toermalijn carrees omlijnd met briljanten, totaal ca 0.33ct W/VS, ca 10.6gr ø 54 Nieuw
Mooie gouden rozetring GG 750/000 met briljant en saffier. Fraaie entourage ring, in bloemvorm met strakke randen voorzien van een ovaal geslepen blauw saffier, wat beschadigd, ø 6,5x5 mm, met daaromh...
Fraai collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoralen, 5x7mm, bevestid aan een prachtige rechthoekige sluiting met filigrain met in het midden een ruit versie...
Een stel zilveren kandelaren, Engels 925/000, op een ronde geprofileerde voet met krul en bladran. De gecontourneerde schacht is voorzien van randen met evens blad- en krulbewerkingen. MT.: Broadway &...
Horloge, Must de Cartier, model met Vendôme, Vermeil, zilver verguld. Voorzien van originele bruin lederen band. Met blauwe steen in kroon.Quartz nr. 109536 590003. ø kast 30mm. In goede staat
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Fijne cobra collier met in het midden een witgouden krul bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, met daar onder in een markiesv...
Prachtige gouden broche, 585/000, met geschilderde voorstelling. Zeer gedetailleerd geheel handgeschilderde voorstelling op ivoor, ( miniaturist). De broche is voorzien van brede bewerkte gouden rand...