Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chocoladekan met 4 kop&schotels
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G

6 V&B borden, Heinrich Unicef
Startprijs 80 EUR

Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G

2 Chinese kop & schotels
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G

Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr
Startprijs 80 EUR

Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G

Grote Delfts blauwe schotel, eiervrouwtje
Startprijs 80 EUR

Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G

Antieke Sammlertassen, Meissen
Startprijs 80 EUR

Divers Duits porseleinen serviesgoed, 19e-20e eeuw, sammlertassen o.a. Wien, Meissen, Rosenthal, Herend etc. Minimale chips mogelijk,

Petrus Regout Maastricht
Startprijs 80 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G

6 Toby Jugs
Startprijs 80 EUR

Zes Engelse keramieken Toby Jugs, 3x Staffordshire, Alterton, Lancaster, Kelsborow ware, Henry the Eighti (Monogram M.S) 20e eeuw 5,5-17cm. Cond:G

2 Rijstkommen (1x haarscheur)
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.

19e eeuwse Chinese kom
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor, in goede staat 7,5x19øcm.

7 Chinese borden
Startprijs 80 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G

Porseleinen dekselschaal
Startprijs 80 EUR

Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G

Franse fruitschaal
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuws Frans porseleinen fruitschaal met gouddecor, opengewerkt, 21x24øcm. Cond;G

Chinese vaas met figuren 19e eeuws
Startprijs 80 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figurendecor (chip bovenrand) 57cm. Cond:R/G

Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startprijs 80 EUR

Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G

4 Mahonie stoelen
Startprijs 90 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.

Bronzen boedha met schaaltje
Startprijs 90 EUR

Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.

Bronzen soldaat op skies
Startprijs 90 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G

Groen kristallen dekselpot
Startprijs 90 EUR

Hoge kristallen deksel coupe, radgeslepen, groen transparant, 20e eeuw 37,5x16øcm. Cond;G

Kristallen bonboniére met zilveren beugel
Startprijs 90 EUR

Kristallen bonboniére met zilveren beugel, 835/000. Schaal met ster op de bodem voorzien van geschulpte rand met sterslijpsel. Met zilveren gecontourneerde beugel met opengewerkte cirkels en krullen.M...

Vaas met gemodelleerd gezicht
Startprijs 90 EUR

Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G

Porseleinen sigaretten presenteerschaal
Startprijs 90 EUR

Dresden porseleinen sigaretten presenteerschaal met luciferhouder, 20e eeuw, handbeschilderd floraal decor, luciferhouder gelijmd met gips. 8x22x14cm. Cond:R/G

3 Porseleinen vogels
Startprijs 90 EUR

Drie oude Duitse porseleinen vogels, gemerkt 1930-1950, in goede staat 5-11cm. Cond:G

Schuman Arzberg servies
Startprijs 90 EUR

Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G