Strakke vierkante ring, witgoud, 750/000 met een tourmalijn en briljanten. Strakke hoekige ring bezet met een zeer fraaie tourmalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, ø 11x7 mm....
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
Ludwig Chateau Düsseldorf 1906. Ente bronzen figuur, in goede staat 6,5x7,5x3,5cm.
Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.
Kristallen karaf met zilveren kraag en stop, Kristallen buikkaraf met amandelslijpsel voorzien van opengewerkte zilveren kraag met getrembleerde gravures. De dop is versierd met een ribrand met cirkel...
Peter Bes, eigendruk 9/25, op het gazon, lithografie op papier 60x50cm.
Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G
Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G
Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G
Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G
Gesigneerde vrouwentorso op basement, 20e eeuw E-12 en gemerkt, in goede staat 42cm.
Fraai zilveren kabinet, miniatuur, 835/000, met kuif geplaatst op klauwpoten, met 2 lades en openslaande deurtjes. MT.: Bos Zn, Zandvoort, jl.: q:1976. ca 131 gr.
Zilveren 835/000 eilepel met getorste steel en gegraveerd heft, Mt. C. Hooykaas Schoonhoven, jl.: L: 1895, ca 33gr. 18cm. In goede staat
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Kristallen bowlpot versierd met slijpwerk, voorzien van onderschotel en zilveren dop met parelrand.ø21x31 cm. Chips in rand van de deksel en in de rand van de pot.
Kristallen aardbeienschaal met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. Aardbeienschaal met acouladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Bie...
Zilveren sieradenset met zoetwaterparels bestaande uit 2 paar oorknoppen, met witte en zwarte parels, 2 armbanden op elastiek met zilver en zwarte of witte parels en een Y-collier met een witte en zwa...
Armband granaat met gouden 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting i...
Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G
Tilly moes, vaas met bloemen, olieverf op paneel 24x19cm. Cond:R/G