Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR

Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, in goede staat, aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.

tafelklok
Startprijs 450 EUR

Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.

Empire klokje
Resultaat: 450 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen empire pendule, Hercules, vergulding in goede staat, wijzerplaat craquele, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, rechter sierstuk mogelijk vervangen, deurtje ...

Geldkist met smeedijzeren banden
Resultaat: 450 EUR

Eikenhouten geldkist 17e-18e eeuws met smeedijzeren beslag en slot, sleutel mist, in goede staat 41x61x41cm.

Lamp met prismen
Startprijs 450 EUR

Grote antieke zakkroonluchter met prismenglas, 8 lichts omstreeks 1900, in goede staat 92x35øcm.

Schilderij, C. Noltee
Resultaat: 550 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.

Parelcollier met witgouden slot
Startprijs 450 EUR

Parelcollier met witgouden, 585/000 sluiting met briljant. Zoetwaterparelcollier, ø 7 mm, versierd met witte, rode en groene kraaltjes en voorzien van een witgouden bolsluiting met briljanten, totaal ...

Gouden ring met briljanten en citrien
Startprijs 450 EUR

Sierlijke gouden ring, 585/000, met diamanten en citrien. Een bloemmotief, deels gematteerd, met in het midden een citrien, ø 3,5. Om de citrien zitten 5 WG blaadjes, allen bezet met kleine briljanten...

Zilveren koektrommel
Startprijs 450 EUR

Fraai uitgewerkte zilveren koek de trommel, 835/000, Hollands. Rechthoekige koektrommel versierd met gedreven voorstelling op de scharnierende deksel van eenspelende kinderen tussen volwassenen. Om de...

Zilveren serviesje
Resultaat: 450 EUR

Zeer fraai Hollands zilveren theeserviesje, pompoenvormig, op vier acanthusblad pootjes. Zware kwaliteit, 1e gehalte zilver 925/000, jaren 60. MT.: J.M.van Kempen & Zoenen, Voorschoten,Zeist. Ca. 723 ...

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, antiek, op drie krulpoten en voorzien van een houten steel, in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor is voorzien van een gecontourneerde opgesoldeerde rand met palmetten en filetrand...

Witgouden choker met tourmalijn
Startprijs 450 EUR

Fraaie witgouden Designer choker, 750/000, met tourmalijn en briljant. Spangcollier bestaande uit 3 draden met daaraan een vierkante hanger met druppelvormige groene tourmalijn en 14 briljanten pave g...

Gouden ring met jade en briljant
Startprijs 450 EUR

Mooie gouden ring, 750/000, met jade en briljant. Strakke vierkantige ring aan de bovenzijde ingelegd met 2 stukken jade en bezet met 20 briljanten, totaal ca 0,39 crt VSI-TW. Voorzien van aankoopbewi...

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...

Minisetje, klok met kandelaren
Startprijs 440 EUR

Antieke Franse miniatuur klokkenstel van messing, Louis Seize stijl omstreeks 1870, stil 8 daags uurwerk met veerslinger, in zeer goede staat 17,5x26cm. Cond;G

Vroeg 19e eeuwse boedha
Resultaat: 440 EUR

Grote oude Thaise bronzen vergulde Boedha, 2e helft 20e eeuw, 58cm. Cond;G

Stel trommelvormige tafeltjes
Resultaat: 430 EUR

Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G

Gouden armband met granaat
Resultaat: 425 EUR

Gouden armband, 585/000, met 6 granaten. Armband met schakels gemaakt uit filigrain bloemen met daartussen een schakel met geschulpte rand bezet met een granaat. De armband is voorzien van een bakslot...

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander
Resultaat: 425 EUR

Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G

Rolklok
Resultaat: 420 EUR

Oude messing Roling bal klok op mahoniehouten basement, klok rolt door sepciaal mechanisme omhoog, in goede staat 25x56x11cm.

Zilveren comfoor
Resultaat: 420 EUR

Zilveren keteltje met comfoor op houten basement. Glad buikketeltje op ronde voet met scharnierend deksel bekroond met een bloem. Deukje in de greep en de kan. Geplaatst op een comfoor, 835/000, geco...

RAM Colenbrander vaas, "Bloed"
Resultaat: 400 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.

barok kabinet
Resultaat: 400 EUR

Hollandse eikenhouten barokkabinet, Louis seize omstreeks 1780, met bronzen beslag en mooi snijwerk, restauratie noodzakelijk. 240x180x60cm. Cond;R

Duits wortelnoten schrijfbureau
Resultaat: 400 EUR

Groot antiek wortelnoten Louis Philippe rolbureau met hekwerk, mooi wortelnoten binnenwerk, lades en deurtje, minimale fineerschade, 150x145x81cm. Cond;G