Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.
Prachtige zilveren broodmand, 835/000, schuitmodel met opengewerkt spijlmotief en een ajour gewerkte baan met een hartmotief. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad en de mand staat op e...
Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed en kussen, creme-blauw-zwart, in goede staat 38x43cm en 97x84cm. Cond:G
Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G
Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G
Vier grote oude Franse celluloid en hard plastic poppen, omstreeks 1940-1960 Cond:G
Vier oude baby poppen omstreeks 1930-1950, 3 x papier mache en 1x hard plastic, Duitsland/Frankrijk 45-60cm. Cond:R/G
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G
Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...
Witgouden oorstekers, 750/000, met briljant en zwarte parels. oorstekers met briljant geslepen diamanten en daaronder een grijze Zuidzee parel ø 11/12 mm. Totaal ca.0.03 crt
Acht delen verzilverd 20e/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G
Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G
Vijf antieke keramieken borden met Chinees decor, omstreeks 1900, mogelijk Petrus Regout, in goede staat 20øcm.
Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Leuke 19e eeuwse gelakte poppenwagen met originele beschildering met lederen kap, porseleinen grip, in goede staat 73x75x29cm.
Cassette voorzien van vier zilveren specerijenbakjes ovaal model op 4 krulpootjes met fraaie bloemversiering. Voorzien van glazen binnenbakjes en drie bijpassende zilveren lepeltjes, 950/000. MT.:Clau...
Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot,3x3 cm, met filigrain, bloemen en "hoornen des overvloeds" wat bes...
Gouden ring, 585/000, met groene tijgeroog. Ring met bovenop een rand gemaakt uit gouden schulpen met daarin een rond cabouchon geslepen groen tijgeroog. 3,1 gr. ø 55 In goede staat
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.
Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.
Peter Bes, eigendruk 9/25, op het gazon, lithografie op papier 60x50cm.