Hoogwaardige klaptafel/schrijftafel met marquetteriefineer, florale inleg met bloemen, vogel en vlinder. diverse houtsoorten, in goede staat 70x69x51cm.
Groot antiek wortelnoten Louis Philippe rolbureau met hekwerk, mooi wortelnoten binnenwerk, lades en deurtje, minimale fineerschade, 150x145x81cm. Cond;G
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, wortelnoten en medaillon intarsia, beschadigingen fineer, 77x64x48cm. Cond;R
Bijzondere smalle eikenhouten Louis seize dubbeldeurs hoekkast, omstreeks 1800, in goede staat 158x34x49cm.
Antieke wortelnoten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat. 65x52øcm. Cond:G
Mooi antiek Engels eikenhouten kabinet omstreeks 1800 met benen sleutelgaten 4 deurs en 2 lades, in zeer goede staat 201x120x47cm.
Groot oud Frans schrijfbureau met bronzen beslag en florale intarsia, 3 lades, naar 18e eeuws voorbeeld 82x78x159cm. Cond:G
Duitse 18e eeuwse Louis Seize kist, eikenhout met notenhout en bandintarsia en origineel slot, in goede staat 90x120x65cm. Cond;G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.
Antiek Engels mahoniehouten laden dressoir omstreeks 1880, met 7 lades, in goede originele staat. 78x117x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse kersenhouten met mahonie 1 deurs vitrine met ranken en intarsia, 2e helft 19e eeuw, minimale fineerschade, verder in goede staat 126x97x34cm.
Hollandse eikenhouten Louis Quinze barokcommode omstreeks 1800, met bronzen beslag 4 lades en klauwpoten, in goede staat 87x91x56cm.
Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G
Antieke vurenhouten neo gotische 1 deurskast, omstreeks 1900 in goede staat 194x80x52cm
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 2delige hoekvitrinekast, slot mist en niet origineel, minimale beschadigingen, 195x90x56cm. Cond;G
Antiek Duits notenhouten dressoir, gründerzeit, omstreeks 1800, mooie volle zuilen en mooie paneeldeuren, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 100x145x60cm. Cond;G
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.
Prachtige Duitse laat Biedermeier essenhouten fineer naaitafel met wortelnoten binnenwerk omstreeks 1850, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 81x55x44cm. Co...
Duitse kersenhouten fineer biedermeier bijzettafel met bandintarsia, 21 e eeuw in zeer goede staat 76x57øcm.
Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia omstreeks 1960, zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, 200x197x60cm. Cond:G
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, I 1830 met sinkeldak en bandintarsia, fineerschades. 175x87x50cm. Cond:R