Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Perzische kleedjes 80x60cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G

Perzisch kleedje 80x90cm. + kussen
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed en kussen, creme-blauw-zwart, in goede staat 38x43cm en 97x84cm. Cond:G

2 Porseleinen Rosenthal vaasjes
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G

Monogram W.B, stadsgezicht Brugge
Startprijs 50 EUR

Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G

Schilderij, 3 poezen
Resultaat: 60 EUR

Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 290 EUR

Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...

Witgouden oorhangers met parels
Startprijs 500 EUR

Witgouden oorstekers, 750/000, met briljant en zwarte parels. oorstekers met briljant geslepen diamanten en daaronder een grijze Zuidzee parel ø 11/12 mm. Totaal ca.0.03 crt

Zilveren zoutvaatjes in cassette
Resultaat: 220 EUR

Cassette voorzien van vier zilveren specerijenbakjes ovaal model op 4 krulpootjes met fraaie bloemversiering. Voorzien van glazen binnenbakjes en drie bijpassende zilveren lepeltjes, 950/000. MT.:Clau...

4 Oude Franse poppen, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vier grote oude Franse celluloid en hard plastic poppen, omstreeks 1940-1960 Cond:G

4 Grote oude babypoppen ca. 1930-1950
Resultaat: 45 EUR

Vier oude baby poppen omstreeks 1930-1950, 3 x papier mache en 1x hard plastic, Duitsland/Frankrijk 45-60cm. Cond:R/G

Lot verzilverd met glas
Startprijs 40 EUR

Acht delen verzilverd 20e/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G

5 borden Chinees decor
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke keramieken borden met Chinees decor, omstreeks 1900, mogelijk Petrus Regout, in goede staat 20øcm.

Grote majolica Ampfora vaas
Startprijs 50 EUR

Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander
Resultaat: 425 EUR

Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G

Bronzen beeld man met koude handen
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G

Bloedkoralen collier 3 rij, gouden slot
Startprijs 350 EUR

Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot,3x3 cm, met filigrain, bloemen en "hoornen des overvloeds" wat bes...

Gouden ring met steen
Startprijs 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met groene tijgeroog. Ring met bovenop een rand gemaakt uit gouden schulpen met daarin een rond cabouchon geslepen groen tijgeroog. 3,1 gr. ø 55 In goede staat

Zilveren sieraden met ivoor
Startprijs 60 EUR

Zilveren sieraden met o.a. ivoor, bestaande uit een slavenband, breedte 7 mm bolmodel, een slavenband in het midden versierd met een ovaal stuk ivoor gezet tusen het zilver en een bijpassende ring met...

Witgouden ring met tourmalijn
Startprijs 300 EUR

Strakke vierkante ring, witgoud, 750/000 met een tourmalijn en briljanten. Strakke hoekige ring bezet met een zeer fraaie tourmalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, ø 11x7 mm....

Bronzen beeld, Bachus
Startprijs 200 EUR

Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.

Bronzen beeld, man met zwaard
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.

Schilderij hond met wild
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G

Antieke poppenwagen
Resultaat: 50 EUR

Leuke 19e eeuwse gelakte poppenwagen met originele beschildering met lederen kap, porseleinen grip, in goede staat 73x75x29cm.

Kristallen karaf met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen karaf met zilveren kraag en stop, Kristallen buikkaraf met amandelslijpsel voorzien van opengewerkte zilveren kraag met getrembleerde gravures. De dop is versierd met een ribrand met cirkel...