Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bierpul 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse terracotta handbeschilderde bierpul in renaissance stijl op opschrift, Trink und iss, Got nit vergiss, anno 1645 met tinnen deksel met medaillon 1756 (kleine haarlijn bovenrand) 2...

Schoorsteenstuk met spiegel
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G

Ronde etageretafel met los dienblad
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten Art Deco etageretafel met glazen bladen, bovenste blad afneembaar(dienblad) omstreeks 1920, 90x60cm. Cond;G

Chinese schotel, 17e-18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, haarlijn en minimale chips 32,7øcm. Cond:R

Korte dames-bontjas
Startprijs 60 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Houten dekselpot
Resultaat: 50 EUR

Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G

12 borden, gemerkt
Resultaat: 150 EUR

Twaalf antieke Franse limoges borden omstreeks 1900, Haviland en co met floraal decor en gouddecor, minimale chip 24øcm. Cond:G

Porseleinen Meissen schaal
Resultaat: 120 EUR

Meissen porseleinen schaal omstreeks 1900 met floraal en gouddecor, in goede staat 4x29,5cm. Cond:G

Bewerkte spiegel
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G

Chinees rood lakwerk snuffbottle
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.

Chinees rood lakwerk snuffbottle, vierkant
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G

Vis-servies
Resultaat: 90 EUR

Zeven delig porseleinen visservies, societe francaise met vissendecor, 2e helft 20e eeuw 25x53cm. Cond;G

4 Delen blauw glas met zilver en 2 zilveren lepels
Resultaat: 160 EUR

Vier delen zilver met blauw glas met 2 zilveren lepeltjes, 835/000. Een mosterdpotje, een zoutstrooier en 2 specerijenbakjes, allen versierd met guirlandes en opengewerkte rand. Geplaatst op strakke p...

Naaitafeltje
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G

Kapspiegel
Resultaat: 60 EUR

Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G

Gouden ring met oranje steen
Startprijs 120 EUR

Gouden ring, 585/000, met oranje steen. Ring met grote ovale gefacetteerde oranje steen, 14x10 mm, met brede gouden rand. ø 53 ca. 6,3 gr.

Gouden ring met lichtgroene steen
Startprijs 120 EUR

Gouden ring, 585/000, met licht groene steen. Gouden ring met vierkant uitgewerkte zetkast met krullen, bezet met een smaragd geslepen licht groene steen, 9x11mm. ø 55, ca. 5,5 gr. Steen is iets afges...

Doos diverse tropische schelpen
Resultaat: 25 EUR

Doos diverse tropische schelpen, 20e eeuw 12x21x29cm. Cond;G

Tonnetje
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.

Messing plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing kroonluchter in barokstijl, omstreeks 1900, vervuild 73x55øcm. Cond;G

5 Strijkijzers
Resultaat: 20 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G

Hanglamp met boheems glas
Resultaat: 110 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R

2 Indonesische sierstukken
Resultaat: 25 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

3 petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G