Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm. Totaal ca 125 gr
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Liggende flacon ovaal model, met gouden dop en kraag versierd met gegraveerde bloem en kruldecor. Minimaal deukje in dop. 10x5 cm. In goede staat.
Lot zilver bestaande uit 5 taartvorkjes, een vleesvorkje en schuiver met gecontourneerde stelen bewerkt met strikken en lijnen. En een jamlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en parelrand. To...
Zilveren miniatuur, 835/000, theepot met stoof, Grootte ø3,5x8 cm totaal ca 37 gr. In goede staat
Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G
Adolf Weibel 1870-1952 Duitse school, Brienzersee am Morgen, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
W. van de Ven 1898-1958 bloeiende fruitbomen bij boerderij, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Zilveren sierkurk bekroond door kat met hoge rug en bokaal tussen de benen en 925/000 zilveren lekring met parelranden Mt. Esmann Juweliers Utrecht. In goede staat
Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G
Fedor van kregten 1871-1937 herder met schapen bij avond,olieverf op linnen, 55x35cm. Cond:G
Pieter van Goudzwaard 1929-1983, abstracte compositie, plakaatverf op papier 62x48cm. Cond:G
Zilveren Y-collier, 925/000, met citrien en zirconia's. Ankercollier met in het midden een hanger met 2 rozetten bezet met een ovaal gefacetteerde citrien en versierd met een rand met zirconia's. Tuss...
Veerbroche met zilver, 835/000, bezet met diamanten. Broche in de vorm van een veer met diverse diamanten. Grootte 19x47 mm. ca. 7,9 gr. In goede staat
Fraaie zilveren opdienlepel, Deens > 826/000. Grote opdienlepel met grote ovale bak met brede strakke rand, de steel is voorzien van een strak gevormd cartouche en het uiteinde heeft een lofje. MT.: ...
Cassette met daarin een zilveren kinderbord en lepel en imitatie-ivoren bak. Frans 950/000. ø 15 lengte lepel 16 cm. In goede conditie.
C. Cornelisz 21e eeuw stilleven met asperges en kersen, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond;G
Guillaume Corneille '87, 67/200, abstract figuratieve compositie, lithografie op papier 64x59cm. Cond:G
Franse zilveren wierookbrander, verfraaid met los opgesoldeerde putti-hoofdjes versierd met Biedermeier gravures. Op diverse plekken met tin gerestaureerd en voorzien van enkele deuken. ø 9x15 cm. In ...
Zeldzaam brede zilveren tasbeugel, 835/000. Gecontourneerde tasbeugel versierd met Biedermeier gravures van bloemen ruiten en bewerkte krullen. verfraaid met getrembleerde randen. MT.: Erven Hans Halb...
Collier van granaten met een gouden sluiting, 585/000. Een collier bestaande uit grote en kleine gefacetteerde granaten, ø 7-13 mm, bevestigd aan een gouden bolsluiting met een ribbewerking met veilig...
Miniatuur schilderij waarschijnlijk op ivoor, omstreeks 1900 of ouder, gedeeltelijk geschilderd. 8,5x6,5cm. Cond;G
H. van Tankeren 1900-1980 stalinterieur met gevogelte, olieverf op paneel 28x23cm. Cond;G