Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 200 EUR

J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G

Rolf Wafs, bosgezicht
Startprijs 100 EUR

Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

2 Beddepannen + appelketel
Startprijs 60 EUR

Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G

Staande schemerlamp, Amsterdamse School
Resultaat: 30 EUR

Antieke Amsterdamseschool stijl schemerlamp, omstreeks 1930, eikenhout met parelrand(kap later) 180x40øcm. Cond:G

Hallamp
Resultaat: 55 EUR

Messing hallamp met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 50x28øcm.

Beddepan met spreuk
Resultaat: 125 EUR

Messing beddepan, 18e eeuws mat familiewapen gegraveerd en spreuk rondom, Hollands, 97cm. Cond:G

Aziatische wierook brander met figuur
Resultaat: 25 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander(geurverdrijver), duivel met brander op zijn schouders, omstreeks 1900 compositiemetaal(uitsteeksels boven gebroken, er wel bij) 26cm. Cond:R

Ingelijst halssieraad
Resultaat: 40 EUR

Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G

12 Messing kloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.

Gipsen beeld, dame met honden
Resultaat: 50 EUR

Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G

Hollandse bakbarometer
Startprijs 375 EUR

Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G

Wit borstbeeld
Resultaat: 50 EUR

Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G

Verguld Chinees snijwerk van vogels
Resultaat: 160 EUR

Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G

12 Messing kloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.

Antieke koffer met messing hoekstukken
Resultaat: 40 EUR

Antieke reiskoffer met messing beslag en binnenwerk, 1e helft 20e eeuw 81x50x24cm. Cond:G

Kerfsnede kapstokje met 5 haken
Resultaat: 40 EUR

Friese eikenhouten kerfsnede kapstok met 5 koperen ophanghaken, 75x20x14cm. Cond;G

Korte dames-bontjas
Startprijs 60 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Houten dekselpot
Resultaat: 50 EUR

Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 1.600 EUR

Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.

Louis Seize commode 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.

Chinees rood lakwerk snuffbottle
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.

Chinees rood lakwerk snuffbottle, vierkant
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G

Secretaire
Startprijs 300 EUR

Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, I 1830 met sinkeldak en bandintarsia, fineerschades. 175x87x50cm. Cond:R