Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G
Messing hallamp met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 50x28øcm.
Messing beddepan, 18e eeuws mat familiewapen gegraveerd en spreuk rondom, Hollands, 97cm. Cond:G
Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G
Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G
Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G
Antieke reiskoffer met messing beslag en binnenwerk, 1e helft 20e eeuw 81x50x24cm. Cond:G
Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G
Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.
Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.
Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, I 1830 met sinkeldak en bandintarsia, fineerschades. 175x87x50cm. Cond:R