Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...
Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.
Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Boulle etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, Cond:R/G 79x41x30cm.
Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...
Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...
Prachtige zilveren broodmand, 835/000, schuitmodel met opengewerkt spijlmotief en een ajour gewerkte baan met een hartmotief. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad en de mand staat op e...
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Twee oude Perzische kleden met floraal decor, 1 met zandkleuren, en 1 met blauw-rood. 64x97cm en 140x203cm. Cond':R/G
Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.
Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.