Zeldzaam ANWB Fietsenmakers reclamebord, omstreeks 1920-1930(fietsenmaker Groenlo) met fietser en smeedijzeren houder, in goede staat.
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands bloembollenveld, olieverf op paneel, Cond;G 56x43cm.
Zilveren bestek, model puntfilet, 835/000. Bestaande uit 6 tafelmessen, 5 -vorken en 6 tafellepels, 6 dessertmessen, 6 -vorken en 6 -lepels, 6 fruitmessen en -vorken met heft, 2 vleesvorkjes, 5 taartv...
Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...
Antieke zilveren brandewijnkom, 875/000. Ovale gebombeerde brandewijnkom met 2 voluutvormige oren met drakenkoppen op ovale gebombeerde voet. De voorzijde van de kom is voorzien van een gegraveerd all...
Twee zeldzame 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor, in goede staat 26,5øcm. Cond:G
Sierlijke witgouden choker, 585/000, met briljant en saffier. Venetiaans collier met in het midden een rij met 12 briljant geslepen diamanten in chatons. In het midden van de chatons zit een hanger, e...
Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G
Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 120x55 (90)x125cm, omstreeks 1780
Originele eikenhouten Hollandse Louis Seize hoekkast, 2 delig met vuurverguld hoekbeslag, in goede staat 53x118x202cm.
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Zeer grote Franse notenhouten Henry Deux wandklok met volle zuilen en kariatyden en putti, fruitranken, marmeren wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minima...
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G
Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G
August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G
C. Hens 1878, markttaffereel met figuren, olieverf op linnen 43x37cm. Cond;G
G. Hattink, 1880 Hollandse school, bijbelse figuren bij portaal, olieverf op paneel 29x43cm. Cond;G
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.
Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W
Prachtige zilveren koffiekan, 800/000, Duits. Gelobte kan met gehamerd decor en een gelobte tuit. De scharnierende gelobte deksel is bekroond met een bloem. MT.: Hugo Böhm, Schwabisch Gmund vanaf 1887...
Zilveren ketel op comfoor met houten basement, 835/000. Zilveren buikketel versierd met drijfwerk van krullen en bloemen met cartouches, voorzien van gekrulde greep met bloemen en gezicht. 20x13x20cm ...
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G