Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...
Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring versierd met in het midden een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, daaromheen zit een opengwerkt kruis bezet...
Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Oude Chinese of Japanse lakwerkvaas, rood/zwart met floraal decor, 20e eeuw 11cm. Cond;G
Zilveren poederdoos, 800/000. Rond model met Djokja bewerking. ø70x15 mm. In goede staat.
Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Zilveren Y-collier, 925/000, met citrien en zirconia's. Ankercollier met in het midden een hanger met 2 rozetten bezet met een ovaal gefacetteerde citrien en versierd met een rand met zirconia's. Tuss...
Zilveren sierkurk bekroond door kat met hoge rug en bokaal tussen de benen en 925/000 zilveren lekring met parelranden Mt. Esmann Juweliers Utrecht. In goede staat