Gouden zegelring, 585/000, met onyx. Gouden zegelring met langwerpige onyx. ca. 7,3 gr. ø 65. Enkele deukjes
Antiek Duits Jugendstil kinder spiegelkastje, met 4 lades en geslepen spiegel, omstreeks 1910 Duitsland, 70x42x18cm. Cond:G
Groot antiek Weens koud beschilderd bronzen liggende gems op onyx plaquette, in zeer goede staat 10,5x10x14cm.
Religieuze reproductie, omstreeks 1900, Maria met engelen. 47x63cm. Cond:R
Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G
Kristallen 8 kantige koekschaal ca 25cm. en bijbehorende 6 kantige geslepen kristallen bonbonkom ca. 12,5cm. Beiden met diverse fraaie slijpsels en 835/000 zilveren hengsels met parelranden. Bonbonkom...
Nieuw horloge Frederique Constant, klassiek model met vergulde kast en bruin leren band. Nieuw in originele doos met certificaat. ø kast 28 mm.
Gouden zakhorloge, 585/000, heren, Zodiac, vlak model met guilloche achterdeksel. nr. 494843. ø 43 mm. Werkend in originele doos. In goede staat.
Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...
Zilveren mokkakan, 835/000, Hollands. Mokkakan, Barokstijl met bloemen en krullen voorzien van 2 cartouches. Met gekrulde greep van hoorn. Geplaatst op 4 klauwpootjes. MT.: Cornelis Ernst Held, Amster...
Kristallen marmeladepot met zilveren houder en deksel, 835/000. Kristallen coupe met 3 zilveren bladeren en rand bevestigd op een kristallen met zilveren ondervoet voorzien van 3 klauwpoten op bollen....
Engelse 18e eeuwse eikenhouten staande klok, 8 daags uurwerk, dag en secondenaanduiding, vergulde wijzerplaat, David Whitelaw Edinbrgh, in goede staat 225cm.
Grote ovale zilveren broche met grote bruine steen met aders. 4x7 cm
Bronzen figuur op marmeren basement 21e eeuw, Russische soldaat met sabel, 25cm.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G
Zeldzame grote Franse bronzen pendule met vuurvergulde bronzen versieringen, omstreeks 1830 Genie de la Seine, 8 daags uurwerk, halfuuslag, touwtjesslinger, in zeer goede staat 54cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule in de vorm van een kippenhok, haan en kip op trap, omstreeks 1880, 8 daags Frans uurwerk en veerslinger, in goede staat 38cm.
Zilveren tuitzeef met vergulde binnenkant voorzien van landstempel Zweden vanaf 1752, onbekend meesterteken, FD, ca 15gr. 3x5øcm.
Oorstekers, 375/000, met amethisten. Oorknoppen met een grote hartvormig gefacetteerde amethisten, 13x11 mm, met brede gematteerde rand. 21x19 mm. ca 9,2 gr. Nieuw
Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.
Fraai zilveren collier, 925/000 versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...
Gesigneerde natuurstenen torso, 2e helft 20e eeuw, T. Makaza(afrika) 27cm. Cond:G
Groot antiek composiet metalen beeld (zink) vrouw werkend met hark, tekst: Moissoneusse, omstreeks 1900, 60cm. Cond:G
Gesigneerde Franse vergulde bronzen figuur, op zwart marmeren basement, J. du Bois Paris. 18,5cm. inclusief Basement. Cond:G