Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zegelring met zwarte steen
Resultaat: 90 EUR

Gouden zegelring, 585/000, met onyx. Gouden zegelring met langwerpige onyx. ca. 7,3 gr. ø 65. Enkele deukjes

Kinderspiegelkastje
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits Jugendstil kinder spiegelkastje, met 4 lades en geslepen spiegel, omstreeks 1910 Duitsland, 70x42x18cm. Cond:G

Weens brons, gems
Startprijs 450 EUR

Groot antiek Weens koud beschilderd bronzen liggende gems op onyx plaquette, in zeer goede staat 10,5x10x14cm.

Religieuze reproductie
Startprijs 20 EUR

Religieuze reproductie, omstreeks 1900, Maria met engelen. 47x63cm. Cond:R

4 Litho's Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G

Kristallen 8 kantige koekschaal+6 kantige bonbonkom
Startprijs 120 EUR

Kristallen 8 kantige koekschaal ca 25cm. en bijbehorende 6 kantige geslepen kristallen bonbonkom ca. 12,5cm. Beiden met diverse fraaie slijpsels en 835/000 zilveren hengsels met parelranden. Bonbonkom...

Horloge Frederique Constant
Resultaat: 325 EUR

Nieuw horloge Frederique Constant, klassiek model met vergulde kast en bruin leren band. Nieuw in originele doos met certificaat. ø kast 28 mm.

Zodiac gouden heren zakhorloge
Resultaat: 275 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, heren, Zodiac, vlak model met guilloche achterdeksel. nr. 494843. ø 43 mm. Werkend in originele doos. In goede staat.

Zilveren doosje op pootjes
Startprijs 200 EUR

Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...

Zilveren koffiekan
Resultaat: 135 EUR

Zilveren mokkakan, 835/000, Hollands. Mokkakan, Barokstijl met bloemen en krullen voorzien van 2 cartouches. Met gekrulde greep van hoorn. Geplaatst op 4 klauwpootjes. MT.: Cornelis Ernst Held, Amster...

Zilveren marmeladepot
Resultaat: 200 EUR

Kristallen marmeladepot met zilveren houder en deksel, 835/000. Kristallen coupe met 3 zilveren bladeren en rand bevestigd op een kristallen met zilveren ondervoet voorzien van 3 klauwpoten op bollen....

Staande klok, Edenburgh
Startprijs 800 EUR

Engelse 18e eeuwse eikenhouten staande klok, 8 daags uurwerk, dag en secondenaanduiding, vergulde wijzerplaat, David Whitelaw Edinbrgh, in goede staat 225cm.

Grote zilveren broche met steen
Startprijs 30 EUR

Grote ovale zilveren broche met grote bruine steen met aders. 4x7 cm

Bronzen Russische soldaat
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement 21e eeuw, Russische soldaat met sabel, 25cm.

Bronzen soldaat op skies
Startprijs 90 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G

Pendule waterval
Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame grote Franse bronzen pendule met vuurvergulde bronzen versieringen, omstreeks 1830 Genie de la Seine, 8 daags uurwerk, halfuuslag, touwtjesslinger, in zeer goede staat 54cm. Cond:G

Pendule met haan
Resultaat: 110 EUR

Negentiende eeuwse Franse pendule in de vorm van een kippenhok, haan en kip op trap, omstreeks 1880, 8 daags Frans uurwerk en veerslinger, in goede staat 38cm.

Zilveren tuitzeef
Startprijs 50 EUR

Zilveren tuitzeef met vergulde binnenkant voorzien van landstempel Zweden vanaf 1752, onbekend meesterteken, FD, ca 15gr. 3x5øcm.

Oorstekers met amethistharten
Startprijs 180 EUR

Oorstekers, 375/000, met amethisten. Oorknoppen met een grote hartvormig gefacetteerde amethisten, 13x11 mm, met brede gematteerde rand. 21x19 mm. ca 9,2 gr. Nieuw

Gouden broche met haar en oorsteker
Startprijs 50 EUR

Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.

Zilveren collier met Lapis lazuli
Startprijs 50 EUR

Fraai zilveren collier, 925/000 versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...

Natuurstenen torso T. Makaza
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerde natuurstenen torso, 2e helft 20e eeuw, T. Makaza(afrika) 27cm. Cond:G

Groot zinken beeld, vrouw met hark
Startprijs 300 EUR

Groot antiek composiet metalen beeld (zink) vrouw werkend met hark, tekst: Moissoneusse, omstreeks 1900, 60cm. Cond:G

Bronzen beeldje, edelman en vrouw
Startprijs 240 EUR

Gesigneerde Franse vergulde bronzen figuur, op zwart marmeren basement, J. du Bois Paris. 18,5cm. inclusief Basement. Cond:G