Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G
Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...
Oude Chinese of Japanse lakwerkvaas, rood/zwart met floraal decor, 20e eeuw 11cm. Cond;G
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Lot zilver bestaande uit 5 taartvorkjes, een vleesvorkje en schuiver met gecontourneerde stelen bewerkt met strikken en lijnen. En een jamlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en parelrand. To...
Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G
Zilveren sierkurk bekroond door kat met hoge rug en bokaal tussen de benen en 925/000 zilveren lekring met parelranden Mt. Esmann Juweliers Utrecht. In goede staat
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Zilveren Y-collier, 925/000, met citrien en zirconia's. Ankercollier met in het midden een hanger met 2 rozetten bezet met een ovaal gefacetteerde citrien en versierd met een rand met zirconia's. Tuss...
Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Zilveren poederdoos, 800/000. Rond model met Djokja bewerking. ø70x15 mm. In goede staat.
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...