Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met 4 gestoffeerde stoelen. in goede staat. 75x87x96cm. en 90x45x38cm.
Vier 19e eeuwse pallisanderhouten krakeling stoelen, met goede stoffering, omstreeks 1870 85x45x47cm. Cond;G
Negentiende eeuws Frans rozenhouten etagere tafel met lade en floraal inlegwerk in zwart vlak, randen afgezet met messing, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in uitstekende staat 85x39x30cm.
Duitse eikenhouten Barok documentenkist, 18e eeuws met 3 sloten en sleutels, smeedijzeren beslag, in goede originele staat 29x55x37cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse Louis Phillip mahoniehouten 1 deurskast, omtreeks 1870, uitneembaar, in goede ongerestaureerde staat 222x112x60cm.
Oude notenhouten bureaustoel met draaibare zitting, bruinleder, 20e eeuw. 100x88x58cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten spiegel met intarsia, floraal en wapenintarsia met leeuwen en stijgerend paard, 87x53cm. Cond:G
Antieke Hollandse notenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontourneerd blad en snijwerk, 4 spantpoot, in goede staat. 70x100x140cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire, goede groene velours stoffering, in goede staat 98x88x87cm. Cond:G
Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten armleunstoel met snijwerk en klauwpoten, omstreeks 1880 in goede staat, 190x60x64cm.
Duitse eikenhouten renaissance poortkist, 17e 18e eeuws, onderkant aangetast. 74x129x67cm. Cond:R
Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G
Antieke eikenhouten Loujis Seize commode met 4 laden, omstreeks 1800, met origineel beslag, sloten, halve zuilen, vergulde capitellen, in goede originele staat 97x97x42cm.
Grijs gelakte mahoniehouten schildersezel, 2e helft 20e eeuw, 171cm.
Oude theetafel met etage, houten en glazen blad op wielen omstreeks 1930 in goede staat, 67x71x47cm
Antieke eikenhouten historisme bureau armleunstoel met cherubijnkoppen(renaissance stijl) omstreeks 1880, in goede staat. 80x70x62cm.
Engelse mahoniehouten sheraton stijl eethoek met 4 armleunstoelen. Coulissentafel met 2 extra bladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, goede stoffering 1 vochtvlek. 76x105x174. 90x60x63cm. Cond:G
Vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist, gedateerd 1727, monogram MSFH(deksel later) Bruidskist, in goede staat 74x14x56cm.
Antieke Franse notenhouten eethoek, Henry Deux met 6 houtgestoken stoelen omstreeks 1880 in goede staat 74x128x128cm. en 100x55x42cm.
Kleine antieke Engelse kaptafel in eikenhout (hangoortafel) 70øx50cm. Cond:G
Zeldzame houtgestoken Schwarzwald plantenbak(black forest) , plantenbak met originele zinken binnenbak met druivenranken en bloemendecor, in goede staat 87x60x42cm.
Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe kuifkast omstreeks 1870 met schappen en lades, versieringen achter de deuren, 2 missen. 235x140x46cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse beschilderde wieg, in goede originele staat 65x94x50cm. Cond;G
Houtgesneden armleunstoel met voetenbankje, vlechtwerk zitting zijkant en rugleuning, Louis Seize stijl, 20e eeuw. 87x56x52 en 24x30x22cm. Cond;G