Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot kralen en zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Lot met kralencolliers en een zilveren armband met fraaie bewerking en een blauwe steen. Colliers o.a. lapis lazuli en nefriet

Chatelaine
Resultaat: 30 EUR

Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G

Zes edelstenen
Resultaat: 30 EUR

Lot met zes groenblauwe edelstenen, ovaal gefacetteerd. 6x5mm-11x7mm

Zilveren armband rozen
Resultaat: 30 EUR

Armband, zilver 925/000, met ovale schakels met bewerkingen met rozen. 6 Bewerkte schakels verbonden met ogen waarvan in 1 een sluiting verwerkt zit. De armband is voorzien van veiligheidsketting. Len...

Zilveren portemonnee
Resultaat: 30 EUR

Zilveren tasbeugel, Hollands 835/000 voorzien van getrembleerde bewerking en kralen tasje. jl: C 1912 Cond:G 10x11cm

Zilveren jamlepel en sauslepel
Resultaat: 30 EUR

Twee lepels, een zilveren jamlepel en een verzilverde sauslepel. De jamlepel, 835/000, voorzien van een parelrand, MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.: H 1917. En een verzilverde sauslepel model Haa...

Lot sieraden, ivoor, zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot met ivoren en parelmoerhangers met zilveren colliers en een ivoren ring.

Zilveren collier en hanger met zirconia
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia. Slangcollier met ovale hanger bestaande uit 3 verlopende ovaaltjes met in de middelste zirconia's, 24x35 mm. Lengte collier 41 cm. ca12.6 Nieuw

Koralencollier
Resultaat: 30 EUR

Fraai collier van bamboekoraal, bestaande uit tandvormige kralen met daartussen kleine rode kunststofkralen. voorzien van groot veeroog. Lengte 70 cm. Lengte kraal ca 3 cm.

Zilveren broche en armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband en broche, 835/000. Armband bestaande uit ajourgezaagde schakels met floraal decor met haaksluiting en een langwerpige broche met sierlijke krullen bewerkt. Lengte 18 cm en 8 cm. Tota...

2 Zakhorloges
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren zakhorloges, met metalen beschermkast. Beiden behoeven reparatie.

Vijf edelstenen
Resultaat: 30 EUR

Set bestaande uit 5 edelstenen uit ruwe vorm,

Zes zilveren ringen
Resultaat: 30 EUR

Lot met 6 zilveren ringen, bestaande uit een ovale herenring, een ring met hematiet, met tijgeroog, met licht blauwe steen, met emaille en een zogenoemde gifring met lapis lazuli. totaal ca 35 gr.

Zilveren hanger parelmoer
Resultaat: 30 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met parelmoerinleg. Hanger met gladde zilveren rand voorzien van parelmoerinleg. ø 7 cm.

Zilveren oorclips
Resultaat: 30 EUR

Fraaie zilveren oorclips, 925/000. Merk Grossé. 6x2 cm. ca 22 gr. Nieuw

8 Tegels, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G

3 Delen glaswerk, o.a. Copier
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Copier glazen bolvazen 20e eeuw, transparant, Anna groen en kantige bolvaas (chips) 11-17,5cm Cond:R/G

Antieke bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G

Japans cloisoné
Resultaat: 30 EUR

Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.

Schilderij, onbekend
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Zweedse school, havengezicht olieverf op linnen 43x30cm Cond:G

14 Werken Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur, waterketel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur waterketel, 925/000, met hengsel ook te gebruiken als strooibus. 4x5cm ca. 18 gr. Cond.: G

Zilveren druppelvanger en zoutvaatje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren druppelvanger en zoutvaatje met glazen inzet. Zilveren druppelvanger, 835/000, met dubbele rand, MT.: Van Kempen, Voorschoten. En een zilveren zoutvaatje, Frans, met medaillonversiering en bl...

Zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren klemband,835/000, met gravurebewerking. Brede bollopende klemband versierd met floraal gravure decor. uitlopend naar de zijkanten. Breedte 3-2-3cm. ø 6x5cm ca19,4 gr.