Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse Chinese kop & schotels
Resultaat: 130 EUR

Set van 5 18e eeuwse Chinees Imari kop en schotels, 1 extra kopje, goud en bloemdecor, 2 kopjes goed, 2 schotels goed, 6-11lcm. Cond:R/G

Chinese dekselpot
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinese porseleinen dekselpot met floraal decor 17-18e eeuws, haarlijn en chip, 26xø22cm. Cond:R

2 Chinese borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G

2 Celadon aardewerk kommen
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Chinese kommen/schalen celadon aardewerk, stijl Song Dynasty 5,5xø15,5cm.

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 55 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en vogel decor 22,7øcm in goede staat

2 Delftse borden
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met Chinees decor en geribbelde omranding(lichte glazuurschade) 23ø Cond:G

4 Delen Chinees
Startprijs 40 EUR

Vier delen Chinees porselein 2e helft 20e eeuw, schenkkannetje, schaaltje, bord met groen glazuur, schaaltje op hoge voet 9-18cm. Cond:G

2 Fam Rose perzikvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Chinees porseleinen perzikvazen 1e helft 20 eeuw(gemerkt) in goede staat 32x15øcm

Japanse vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke kantonese vaas met krijgers gemerkt, barst, 45cm. Cond:R

Japanse vaas
Startprijs 110 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, vogel, en foohonden decor, kantonees, gemerkt, bovenrand ingekort 43cm. Cond:R

Japanse vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke kantonese vaas omstreeks 1900, met krijgers gemerkt, in goede staat 43x45cm. Cond:G

Japanse schaal
Resultaat: 120 EUR

Negentiende eeuwse Japans porseleinen diepe schaal Satsuma gemerkt, floraal en figuren decor 9,5xø24cm. Cond:G

2 Chinese dekselpotten
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten, met tekst, vogels en bloesemtakdecor, deksel mogelijk niet origineel, 20x14,5cm. Cond:G

Chinees porseleinen beeld
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Yin, 20e eeuw, vinger afgebroken 31cm. Cond:R

Yixing theepot
Resultaat: 280 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit in goede staat 5,2x7ø

Yixing theepot
Resultaat: 280 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit perfect sluitend, in goede staat 7x6,4ø

Yixing theepot
Resultaat: 250 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese yixing theepot(gemerkt) mooie kwaliteit in goede staat 5x7,2øcm

2 Gemberpotjes, 20 eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee oude porseleinen gemberpotten uit china met drakendecor 20e eeuw 16x12cm

Porseleinen schaal met deksel
Resultaat: 170 EUR

Duitse antieke eivormige dekseldoos met floraal decor, gemerkt R.S Suhl, omstreeks 1900, 12x18x11cm. Cond:G

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinvazen met floraal decor en strikken, chip, 31cm. Cond:R

4 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw, wit, o.a Thüringen, 3 maal Bisquit, en 1maal glans wit meisje, 13-20cm. Cond:G

2 Porseleinen lampen
Resultaat: 110 EUR

Twee Duitse Dresden porseleinen tafellampen 2e helft 20e eeuw, twee voorstellingen met schaapsherders(pootje schaap los erbij) 28cm. Cond:R/G

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR

Twee oude porseleinen figuren, antiek, vrouw bij zuil, en DDR met putti ewn zwaan Sitzendorf 25-35cm. Cond:G

3 Kastkommen met haan
Startprijs 45 EUR

Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G