Groot lot met diverse sieraden, met o.a. witmetalen armbanden, rozenkwarts, lapis lazuli, ivoor en parelmoer
Groot lot met diverse sieraden, met o.a. rood-, geel- en wit metalen sieraden, lapis lazuli, ivoren kettingen en parelsieraden.
Drie lange snoeren met barnsteenkralen, ruw of slechts getrommeld. Eén met een donkere kleur. Grootte ca 9-5 mm. Lengte 60, 140 en 170 cm. ca 156 gr.
Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.
Rijkelijk versierde zilveren sigarendoos, 800/000 Frans, met Niëllo. Langwerpige sigarendoos voorzien van diverse lijnbewerkingen met schild en versieringen in de hoeken. Aan één zijde voorzien van ee...
Zilveren klontjestang, 925/000, met fraaie gravure en opengewerkte delen. MT.: IBIB ca. 39 gr.Cond.: G
Zes fruitmesjes met zilveren heft en blad. 800/000 Duits. Fruitmesjes met op het heft een fijne empirebewerking. Voorzien van Frans importteken. Lengte 17,5 cm Totaal ca 169 gr. Cond.: G
Zilveren kandelaar, 800/000. Slanke kandelaar met ronde voet, versierd met 3 parelranden. ca 120 gr. 8,5x18 cm. MT.: Balyan Cond.: G
Grote zilveren vork, voorzien van een dubbel getorste steel met figuren en bekroond met een molen met draaiende wieken. Met mogelijk vroege keuren, o.a. stadskeur Den Haag ca 148 gr. Cond.: G
Mooie zilveren vingerkom, 830/000, met fraaie omgeslagen rand met versiering, Duits. ø 12x5cm ca 85 gr. Cond.: G
Vier unieke zilveren pasteilepels, 835/000. Lepels met een vrij ronde bak met getorste steel en afgewekt met een gegraveerd blad. 2x MT.: Fa. J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, jl.: Q: 1900. en 2x ...
Zilveren bruidegomspijpje, 835/000, posthoorn met ruiter te paard met houten mondstuk. ca 1875 Enkele deukjes, 11 cm. Cond.:G
Twee geslepen kristallen glazen op stam met 6 kantige knoop en zilveren voet, 835/000. MT.: A.Landmeter, Schoonhoven, 1919-1925. l6,5x9 cm. Cond.: G
Zilveren suikerschep met agaten steel, 835/000. Een schep met een gegraveerde vleugelbak en getorste steel. Het schepje is gemonteerd op een streepagaten handvat MT.: Niekerk, Schoonhoven Lengte 15 cm...
Grote kralentas met zilveren beugel, 800/000, Frankrijk. Een grote tasbeugel met ovale gefacetteerde schilden opgelegd. Voorzien van hangogen met jasseronketting. Met een grote kralentas versierd met ...
Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia. Ring met aan de bovenzijde versierd met een soort wolknopje bezet met een rond gefacetteerde zirconia, ø 3,5 mm. ø 63 ca. 3,4 gr.
Slavenband geel met witgoud, 585/000 met briljant. Armband met slag, merk Diamonde, in het midden bezet met een grotere briljant iets opstaand van de armband. In de band zijn aan 2 kanten kleine brilj...
Gouden ring, 750/000, met grote roosdiamant. Ring met een diamant met een "old mine"cut. 0,75 crt. iets getint, P. ø 57. 3,8 gr.
Mooie gouden camee broche/hanger, 750/000. Strakke hoekig gevormde hanger met in het midden een fraai uitgesneden ovale camee. 45x35 mm. ca 15 gr.
Collier van goudsteen met antieke GG 585/00 sluiting. Collier bestaande uit 5 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 5.5 mm, bevestigd aan een langwerpige 19e eeuwse GG sluiting, Gelders, met bewerkin...
Gouden hanger, 750/000, met paarse steen. hanger met een zetting met geschulpte rand met daarin een ovaal gefacetteerde paarse steen. 30x15 mm. ca 5,3 gr.
Gouden ring, 585/000, met amethist. Fijne ring met oplopende zijstukken voorzien van en zetrand met geschulpte bewerking, bezet met een gefacetteerde ovale amethist. ø 56 ca. 3,7 gr.
Gouden broche, 585/000, met amethist en rozenkwarts. Broche in de vorm van een strik met 3 amethistkralen en 7 rozenkwartskralen. Voorzien van bolsluiting. 45x30 mm. ca. 10,2 gr.
Lot beschilderde sieraden bestaande uit collier met zwart met bloem beschilderde kralen, een collier met blauw met bloem en goud beschilderde kralen, een collier met kleine ronde geelmetalen kralen me...