Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Mittenhuber
Resultaat: 200 EUR

J.Mittenhuber omstreeks 1900 Duitse school, berggezicht met beek, visser en watermolen, olieverf op linnen 70x47cm Cond;G

Schilderij, H.P. Groen
Resultaat: 200 EUR

H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G

Papier op paneel, bosgezicht
Resultaat: 200 EUR

Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G

Schilderij C.Koppenol
Resultaat: 200 EUR

Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Haard voorzet
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse messing met albast haardvoorzet, in Louis seize stijl met vergulding, in goede staat 102x25x37cm.

Hangende petroleumlamp
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met 6 kaarskandelaren geelectrificeerd Cond:R/G 55xø60 cm.

Antiek mes
Resultaat: 200 EUR

Groot antiek klapmes met heft van hoorn/been? en messing. Gemerkt: Toledo. 44 cm Cond.: G

Poppenhuis, de keuken
Resultaat: 200 EUR

Prachtige poppenhuis keuken, eigenbouw met schouw, waterpomp, porseleinen glas, vitrinekast, accessoires, naar antiek voorbeeld. 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe huis 44x64x57cm

Poppenhuis, de kraamkamer
Resultaat: 200 EUR

Kopie kraamkamer, poppenhuis Sara Rothe, barokstijl met linnenkabinet en miniatuur linnen, hemelbed, poppen, meubels, zilveren voorwerpen 925/000, prachtige eigenbouw, natuurgetrouw nagemaakt 42x55x57...

AM Maat 14
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G

Staande Engelse klok
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met datum aanduiding, Jason Brown Pluneatov, eikenhouten klokkast 190cm Cond;G

Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G

Mahonie vitrine
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Louis Seize stijl 2-deurs vitrine met spiegels en glazen schappen omstreeks 1920, gesigneerd Holiday and Barker Hull 193x145x40cm Cond:G

Wortelnoten 4-laden commode
Resultaat: 200 EUR

Grote Duitse Biedermeier wortelnoten 4 ladencommode, omstreeks 1840, lichte fineerschade, verder in goede staat 85x120x62cm.

Engels secretaire met intarsia
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten secretaire omstreeks 1880 met geblokt bandintarsia, binnenwerk met vakverdeling en lades, mooie patina 100x78x43cm Cond:G

Hollandse eikenhouten ladencommode
Resultaat: 200 EUR

Hollandse antieke eikenhouten vierladen commode, omstreeks 1820 met bronzen beslag, in goede originele staat 97x101x50cm Cond:G

Engels mahonie kabinetje
Resultaat: 200 EUR

Klein zeldzame mahoniehouten Engels luierkabinetje 19e eeuws, in goede staat (lichte fineerschade) 167x112x65cm

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 200 EUR

Grote oude Oosterse Kelim, slijtage, sommige plekken door, matige conditie 286x137cm

Chinees blauw trekpotje
Resultaat: 200 EUR

Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø

3 Bierpullen 18e-19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Duitse Fayence bierpullen met tinnen deksels: 1x met blauw wapen decor stempels en natte lap afdrukken cond.G. 1x met polychrome beschildering boer en boerin met stempel in het deksel....

7 Delen jade
Resultaat: 200 EUR

Zeven maal oude Chinese Jade, 2 armbanden, draak, bewerkte plaquette, medaillon, brede ring, snijwerk calebas 3,5-7,5cm Cond:G

Kang Xi kom
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom Kang Xy, 17e-18e eeuws met floraal decor en geschulpte rand, gemerkt, haarlijn 7,3xø15cm. Cond:R

Zilveren sigarendoos, 19e eeuw
Resultaat: 195 EUR

Zilveren sigarettendoos, 830/000. Een rechthoekige doos met een ribbelmotief en scharnier. De binnenzijde is verguld. 12,5x9x1,5 cm. ca 176 gr. Cond.: G

Gouden ring roosdiamant
Resultaat: 190 EUR

Fraaie antieke diamanten ring goud, 585/000, Rozetring met geschulpte rand en fraai bewerkte bovenzijde van de band, bezet met diverse diamanten. Grootte kop ø 15 mm. ø 55 ca. 4,2 gr. Cond.: G