Gouden tientje, 1911, met gouden 585/000 muntrand met gegraveerde bewerking. Totaal 9,4 gr. in goede staat.
Gouden tientje, 1925, met gouden 585/000 muntrand met gefacetteerde bewerking. totaal ca 9,4 gr. In goede staat
Granaten sieraden set met goud, 585/000, bestaande uit een granaatcollier, 4 rijen aan een gouden sluiting met granaten en bijpassende eindstukken, lengte 36 cm, een ring met een rozet met granaten, ø...
Grote 17e/18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.
Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G
Thomas, met certificaat, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Toon de Jong, landschap, olieverf op paneel 21x12cm. Cond:G
Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Naar P. P. Schietges, geitenhoedster met geit, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Speelgoed kruidenierswinkel vol accessoires, weegschaal, toonbank, kassa, etc. 2e helft 20e eeuw, eigenbouw 21x53x24cm Cond:G
Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...
Negentiende eeuwse Franse Morbier minicomtoise met harpslinger, in goede staat 29x17x11cm. Cond:G
Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met mooi ingelegd nest, met diverse lades en deurtjes, in goede originele staat 177x100x50cm Cond;G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire bank, omstreeks 1830, met goede velours stoffering, lichte fineerschades 100x200x68cm. Cond:G
Twee oude Japanse houtgestoken 2 deurskastjes met lades achter de deuren, natuurstenen opleg op de deuren, 20e eeuw, minimale beschadigingen, 70x39x18cm. Cond:G
Beschilderde craquele verf, houten piedestal 2e helft 20e eeuw, in Rococostijl 174cm Cond:G
Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in diverse kleuren, in goede staat 347x258cm Cond:G
Zeer groot Perzisch kleed Bidjar, fijngeknoopt, met floraal decor in goede staat 355x250cm Cond:G
Bronzen figuur, 21e eeuw gesigneerd L.Luciano,voorstellende: stijve man op stijf paard staand op marmeren sokkel 40x34x12cm. Cond:G
Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R/G.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een krachtpatser gesigneerd P.Duval in goede staat, 36cm.
Groot blue Danube porseleinen servies, bestaande uit: 10 grote borden, twee sauskommen, 14 soepborden, 1 kandelaar, 12 soepkommen, 1 schenkkan, 24 kleine borden, 12 mokken, 17 normale borden, 11 kop e...
Armband met 2 rijen bloedkoraal, ø 7 mm. De armband is voorzien van een onedele sluiting en bevestigingsstukjes. Lengte 18 cm. ca. 26 gr.