Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G
Oud Japans porseleinen theeservies omstreeks 1930, dunne bodem met portret in het licht bestaande uit theepot 4 kop en schotels melkkan en suikerpot 5-19cm Cond:G
Klein 18e -19e eeuws geemailleerd dekseldoosje met wapen en tekst op deksel. vive le roy, lichte beschadiging hoek deksel, verder in goede originele staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Slangencollier, ø 2,5 mm, met fraaie hanger met hartzirconia, 35x18 mm, inclusief oog. Lengte collier 42 cm. ca 28 gr.
Art Deco kaasschaaf met zilveren heft,835/000, fraai gestileerd en met hamerslag. MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven jl.: C1937 20 cm Cond.: G
Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G
Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...
Houten dekseldoos met zilveren inleg. Fraaie vierkante doos met op het deksel een vierkante zilveren, 835/000, plaat. Voorzien van een tafereel met figuren bij een huis. MT.: Zaanlandse Zilversmederij...
Zilveren hanger, 925/000, met zwarte en witte zirconia. Opvallende hanger met een grote ovaal geslepen witte zirconia, 20x14mm en een ovale zwarte zirconia, 14x10 mm. Grootte hanger 32x14 mm. Nieuw
Zilveren sierkurk, 925/000, en verzilverd thee-ei, WMF met bajonetsluiting. 2,5x4cm en ø4x7cm Cond.: G
Twee zilveren servetbanden, 835/000, met parelranden. 1 met opschrift Mamma en 2 april 1955 en 1 met initialen P.D. en 20-5-'21. 1x MT.: H. Hooijkaas, Schoonhoven en 1x MT.: J.M.van Kempen, Voorschote...
Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.
Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G
J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G
Hans van Horck 2002 nr50/150 abstracte compositie, lithografie op papier 60x49cm Cond:G
Corinna Kirchner, 19dec'68 Duitse school, zittend vrouwelijk naakt, houtsnede op papier 25x33cm Cond:G
Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G
Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G
Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.
Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G
Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G
Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R
Lot oude kristalglazen kroonluchterpegels 30x15x8cm Cond:G