Twee Japanse cloissone vazen met drakendecor omstreeks 1930, in goede staat 12,5xø5,5cm. Cond:G
Messing bureaulamp met groen glazen kap 21e eeuw in goede staat 35x26x20xm
Henk Muller omstreeks 1940, titel: De Venne, olieverf op paneel 18,5x12,5cm. Cond:G
Achtiende eeuwse Chinese porseleinen Queng Lung opdienschotel, octogonaal met landschapsdecor(randglazuurschade) 4x33x26cm Cond:G
Chinese dekseldoos met hengsel Queng Lung, met floraal en perzik decor in goede staat 7,5x12,5ø
Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G, tevens een Oud messing haardstel met paardenhoofden 1e helft 20e eeuw 5 delig 70x15ø Cond:G
Antieke notenhouten pronkvertico omstreeks 1900 met opstand en spiegelkroon, 4 deurs met facetgeslepen glas, in zeer goede gerestaureerde staat, gesigneerd A. de Waal Dordrecht 210x90x41cm
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit armleunstoel met volle zuilen, kroon en gave velours stoffering omstreeks 1880. In zeer goede staat 120x66x65cm
Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm
Oude Chinese houtgestoken hocker 1920, met floraal decor, in goede staat 51x31x31cm Cond:G
Elegante zilveren ring, 925/000, met grote zirconia. strakke ring met aan de bovenzijde een grote zirconia, 10 mm, in een 8 poots chaton. ø 57 ca. 4,0 gr.
Fraaie zilveren lepel, 835/000, met zeilschip. Lepel met ajourgezaagde ovale bak met vogel en bloemdecor. Voorzien van korte uitgewerkte steel bekroond met een zeilschip. MT.: Herbert Hooijkaas, Schoo...
Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.
Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G
Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G
Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm
Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade met houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat) 80x126x57cm Cond:G
Drie colliers met amethist, carneool en parels, voorzien van zilveren sluitingen. 40 en 42 cm.
Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...
Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Twee zilveren doosjes, 800/000. Een zeshoekig gehamerd model met initialen E.M. met scharnier en een rond doosje met initialen WJW, met draaideksel.ø 5,5 cm en 6,0x6,0 cm Totaal ca 62 gr. Cond.: G
G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G