Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekop coulissentafel in goede staat (geen tussenbladen) 74x120øcm. Cond:G
Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel met mooie patina omstreeks 1900, in goede staat 75x74x105cm. Cond:G
Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G
De Heilige Panteleimon (geneeskundige), Russisch Ikoon met enkele kovceg, 18e eeuws 22x26cm.
Antieke notenhouten pronkvertico omstreeks 1900 met opstand en spiegelkroon, 4 deurs met facetgeslepen glas, in zeer goede gerestaureerde staat, gesigneerd A. de Waal Dordrecht 210x90x41cm
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit armleunstoel met volle zuilen, kroon en gave velours stoffering omstreeks 1880. In zeer goede staat 120x66x65cm
Oude Chinese houtgestoken hocker 1920, met floraal decor, in goede staat 51x31x31cm Cond:G
Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G
Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade met houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat) 80x126x57cm Cond:G
Twee oude Perzische kleden, fijngeknoopt met floraal decor, eenmaal bont, eenmaal zalmkleurig, 116x77-152x116cm Cond:G
Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Theo Hendrik Wulfers 1897 Arnhem, eenden langs de waterkant, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.
Drie antieke gravures passage du chateau, pferdemarkt, bosgezicht met figuren, gravures op papier Cond:G 38x24 - 41x33-46x34cm
Brons met marmeren boekensteun 21e eeuw, vrouwe Justitia in goede staat 42,5cm.
Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.
C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G