Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Delen glaswerk, Copier Leerdam
Resultaat: 35 EUR

Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G

Franse Art Deco lamp
Resultaat: 120 EUR

Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat

Replica Egyptisch museumstuk
Resultaat: 135 EUR

Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.

Grote globus op standaard
Resultaat: 850 EUR

Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø

Divers kristal
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G

3 Delen glaswerk
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk, grote gegraveerde kristallen inktpot, groen glazen ananas dekseldoos, blauwglazen vaas 17-22cm Cond:R/G

5 Chinese glazen snuff bottles
Startprijs 110 EUR

Vijf oude Chinese glazen snuffbottles met teksten en goudoverlay, binnenin 20e eeuw 7-10cm Cond:G

2 Glazen bolvazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Steendruk
Resultaat: 15 EUR

J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G

3 Bewerkte koperen schalen
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met medaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 25 EUR

G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G

Lamp
Startprijs 15 EUR

Oude messing kroonluchter 5 lichts 2e helft 20e eeuw 43x47ø Cond:G

Schilderij, schommelpaard
Resultaat: 35 EUR

Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

2 Lantaarns
Startprijs 100 EUR

Twee oude metalen buiten lantaarns, 20e eeuw, twee glasplaatjes kapot, 46x25x55cm.Cond:G

12 Delen Boheems kristal
Resultaat: 130 EUR

Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.

Bronzen beeld, putti
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G

3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm

2 Landkaarten, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth

2 Werken E. Fievez
Startprijs 30 EUR

Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G

Zilveren botermes + eierlepel
Startprijs 130 EUR

Zilveren botermes met zilveren eierlepel. Een zilveren botermes, 925/000 Engels met Biedermeier graveerwerk en parelmoeren greep, MT.: Richard Martin & Ebenezer Hall, -Martin, Hall & Co- Sheffield, jl...

Zilveren pepermuntdoosje 1866
Startprijs 110 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000.Rond doosje met gecontourneerde rand met Biedermeier krul graveerwerk aan de bovenzijde. met geribbelde zijkanten en gladde achterkant. MT.: Onleesbaar, jl.: G:1866. ...

Zilver vergulde ring met amethist
Startprijs 20 EUR

Zilver rosé vergulde ring, 925/000, bezet met amethist en een rand met zirconia's. Grootte ringkop 17 mm. ø 56 ca 4,7 gr.

Geschiedenisboek 1621
Startprijs 300 EUR

Zeer vroeg Hollands 17e eeuws Heilig boek, generale kerkelijke historie van Neder- Landt By Jan Cnobbaert Antwerpen, anno M.DC.XXIII, vol met beschrijvingen, kardinalen etsen etc. (band beschadigd) 13...

Guillame Farel 1930, medaille in band
Startprijs 75 EUR

Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G