Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat met bronzen beslag en klauwpoten, 225x170x45cm Cond:G
Vooroorlogse eikenhouten slaapkamer, omstreeks 1935, bestaande uit 3 deurs spiegelkast, twee nachtkastjes, spiegelcommode, en twee bedden, kast: 210x205x60cm. bedden: 140x107x210cm commode 180x110x60c...
Antieke Duitse wortelnoten Vertico, Gründerzeit, omstreeks 1880 met lichte fineerschade 140x96x48cm Cond:R/G
Zes antieke Biedermeier kersenhouten keukenstoelen, met biezen zittingen, in goede staat 86x37x45cm Cond:G
Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...
Groot Llardo Spaans beeld van een oosterse danseres, nr 4 Rio, in goede staat 58cm.
Twee antieke Imari porseleinen tafellampen met koperen monturen(electrisch later) in goede staat 90cm.
Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G
Antiek servies met blauw en gouddecor omstreeks 1850, bestaande uit koffiekan,theekan,roomkan,11 kop en schotels, schaal, suikerdekselpot (oor eraf, wel erbij) (goud sleets) 5-25cm Cond:R/G
Twee grote blauw geglazuurde societe ceramique Maastricht vazen omstreeks 1905 door Henri Breetvelt, decor Rembrand en zijn Vrouw beide in goede staat 50x22ø Cond:G
Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G
Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suiker, dekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ...
Groot zilveren visschep met zeilboot, 835/000, Hollands. Fraai ajourgezaagde visschep versierd met putti's kroon met schild, krullen en bloemen bekroond met een zeilschip. MT.: Abraham P. Barends, jl...
Gouden ring GG/WG 750/000 met briljanten. Fantasiering met 2 GG bewerkte randen en in het midden in het WG bezet met 16 briljanten totaal ca 0.30 crt. W/SI, ø55, ca 7,6 gr.
Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 835/000, en rokhaak. Een fluwelen tas met zilveren papagaaienbeugel versierd met krul en veer gravure en voorzien van een ring. Aan de ring zit een onedele ta...
Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal en Geisha decor, minimale chip kraag, 49x19ø Cond:G
Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.
Negentiende eeuwse Chinese noten houten kom 19e eeuw, met parelmoerinleg tekst, gesigneerd met zilveren omranding floraal en vogeldecor(stukje inleg mist) verder in goede staat 11,5x18,5ø Cond:G
Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw man in interieur bij weefgetouw 36x25cm
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.