M.d.Brok (naar Murillo) de jonge bedelaar, olieverf op linnen 31x24cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Zweedse school, havengezicht olieverf op linnen 43x30cm Cond:G
ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marokkaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G
Pieter Arie Nijgh 1876-1959 oud Twents boerenhuis nr3, 73/100 ets op papier 36x28cm Cond:G
Bulde omstreeks 1950, Haven Almelo met vele transport aken, litho op papier 39x27cm Cond:G
Hollandse messing kroonluchter, Barokstijl 1e helft 20e eeuw 6 lichts. In goede staat.
Bruckmann's Munchen Silber lexikon 1982, in goede staat 23,5x17,5x2,5 Cond:G
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Twee oude messing met houten schemerlampen 1e helft 20e eeuw, in goede staat 80x44x44cm.
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Zeven maal Russisch lakwerk 20e eeuw, Matruschka(5 delig) en zes beschilderde eieren 7-19cm Cond:G
Lot diverse munten en papiergeld, o.a Theresienthaler 1780, oude munt, kopie Romeinse munt, provinciale penningen etc. in portemonaie 16,5x11cm Cond:R
Grote oude Japanse celluloid Jongens pop, gemerkt met klaverblad. In goede staat, met kleertjes 50cm. Cond:G
Oude Engelse celluloid negroide Jongenspop, gemerkt pedigree England met slaapogen en kleertjes, wimpers los 52cm Cond;G
Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verder in goede staat 21x15x10cm Cond:R
Negentiende eeuws kleine kersenhouten bijzettafel met gebogen poten, in goede staat 51x33x46cm Cond:G