Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Stilleven, H. van de Meer
Startprijs 80 EUR

H. v.d Meer 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, olieverf op linnen Cond:G 30x40cm

Schilderij, polderlandschap met huizen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen

Schilderij v. Neste, dorp
Startprijs 60 EUR

Alfons van Neste, Belgische school, Sous latour, ingekleurde ets op papier 31x28cm. Cond;G

Schilderij G. Krol, kippen bij schuur
Resultaat: 80 EUR

Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G

Aquarel, G. v. Jeveren
Resultaat: 75 EUR

G. v. Jeveren 1904-1986, poldergezicht met waterlelies en windmolen, aquarel op papier, 40x20cm. Cond:G

Schilderij , v. Vulpen
Startprijs 80 EUR

Nicolaas van Vulpen Wierts 1915-1991, bloemen, olieverf op linnen 90x60cm Cond:G

Duits dorpsgezicht
Startprijs 60 EUR

W. Janke, Duitse school München, bergdorp met figuren, olieverf op paneel 27x21cm. Cond:G

Schilderij, naar Louis Apol
Resultaat: 60 EUR

Naar Louis Apol omstreeks 1900, Hollands poldergezicht in de winter, olieverf op paneel 37x28cm. Cond:G

Bernhard
Startprijs 80 EUR

Bernhard 1956 Duitse school, gezicht op Firenze, aquarel op papier 48x37cm Cond:G

Schilderij, Sven Harald Ahlgren
Startprijs 75 EUR

Sven Harald Ahlgren, Zweedse school 1997, Auerhaan in bos, olieverf op linnen 60x80cm Cond;G

Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R

Schilderij, Kaj Järpemark
Startprijs 75 EUR

Kaj Järpemark, Zweedse school, titel: Allassio Italien 1977 olieverf op linnen 55x46cm Cond:G

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

Adrie Arendsman, Enschede 1941-1998 titel: Het ABC nr 6/15 zeefdruk op papier 46/34cm Cond:G

2x Adrie Arendsman, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

Twee wewrken Adrie Arendsman 1998, eerste dag van uitgifte postkaarten nr 4/15 V en nr7/15 II, zeefdruk op papier 58x52cm. Cond:G

Adrie Arendsman, zeefdruk
Resultaat: 30 EUR

Adrie Arendsman, titel: het ABC nr 6/15, zeefdruk op papier 46x34cm. Cond:G

Schilderij, Jan B. Pospisil
Startprijs 75 EUR

Jan B. Pospisil 1898-1968 Zweedse school, vissersboot in een Fjord, 36x27cm olieverf op linnen Cond:G

Diana v.d. Berg, roos
Startprijs 70 EUR

Diana van den Berg, mogelijk Johfra, zwevende roor in de horizon, aquarel op papier, 20x20cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 60 EUR

J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij Han Bruinenberg
Resultaat: 140 EUR

Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, strand met botter
Resultaat: 190 EUR

Monogram J.M.B, Hollands strandgezicht met bomschuiten en figuren op paneel 40x30cm.Cond:G

2 Op linnen geschilderde Chinese figuren
Startprijs 75 EUR

Twee oude Chinese portretten op linnen geschilderd van hoogwaardigheidsbekleders met gouddecor 50x30 cm. Cond:G

Hollands wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht, met molen paard en wagen, olieverf op paneel 30x21cm. Cond:G

Monogram M.
Resultaat: 70 EUR

Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G

D. Meyer, Giethoorn
Resultaat: 70 EUR

D. Meyer Giethoorn, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G