H. v.d Meer 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, olieverf op linnen Cond:G 30x40cm
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen
Alfons van Neste, Belgische school, Sous latour, ingekleurde ets op papier 31x28cm. Cond;G
Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G
G. v. Jeveren 1904-1986, poldergezicht met waterlelies en windmolen, aquarel op papier, 40x20cm. Cond:G
Nicolaas van Vulpen Wierts 1915-1991, bloemen, olieverf op linnen 90x60cm Cond:G
W. Janke, Duitse school München, bergdorp met figuren, olieverf op paneel 27x21cm. Cond:G
Naar Louis Apol omstreeks 1900, Hollands poldergezicht in de winter, olieverf op paneel 37x28cm. Cond:G
Bernhard 1956 Duitse school, gezicht op Firenze, aquarel op papier 48x37cm Cond:G
Sven Harald Ahlgren, Zweedse school 1997, Auerhaan in bos, olieverf op linnen 60x80cm Cond;G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Kaj Järpemark, Zweedse school, titel: Allassio Italien 1977 olieverf op linnen 55x46cm Cond:G
Adrie Arendsman, titel: het ABC nr 6/15, zeefdruk op papier 46x34cm. Cond:G
Jan B. Pospisil 1898-1968 Zweedse school, vissersboot in een Fjord, 36x27cm olieverf op linnen Cond:G
Diana van den Berg, mogelijk Johfra, zwevende roor in de horizon, aquarel op papier, 20x20cm. Cond:G
J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G
Twee oude Chinese portretten op linnen geschilderd van hoogwaardigheidsbekleders met gouddecor 50x30 cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht, met molen paard en wagen, olieverf op paneel 30x21cm. Cond:G