Chinese dekseldoos met hengsel Queng Lung, met floraal en perzik decor in goede staat 7,5x12,5ø
Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G
Zeer grote antieke Chinese Yixing theepot met Chinese tekst 19e eeuws in goede staat 20x26x16ø
Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G
Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor in goede staat 15x12x9cm
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met goud en floraal decor(lichte randschades) 23,3ø Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari borden met diverse decors lichte randschades Cond:R/G
Twee oude Chinese Jade snijstukken met visdecor, 20e eeuw 7-9cm Cond:G
Oude Chinese 6 kantige Yixing theepot(gesigneerd) 1e helft 20e eeuw of later, in goede staat 8,5x19x13cm
Twee oude Chinese Yixing dekselkannen met zeeftuit, gemerkt, 20e eeuw in goede staat 8x10x8ø
Oude Yixing theepot met boomtakdecor en eekhoorn op deksel 20e eeuw14,5x15x9cm
Vijf antieke Chinese terracotta lampen afkomstig uit schip, Vung Tau Cargo omstreeks 1690, in goede staat (chip) 4x14,5ø
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen theebus met floraal decor (zonder deksel) in goede staat 12,5x7x7
Zeer grote antieke Chinees porseleinen schaal met handbeschilderde landschaps en figuren decors, 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x23x6cm Cond:G
Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G
Achtiende eeuwse gesigneerde Chinese schotel met zilveren hengsel diep blauw floraal decor en geschulpte rand in goede staat 14x15,7cm
Zeldzame 18e eeuwese Chinees porseleinen bord met floraal en vogel decor in coulissen en zilveren beugel(bord gerestaureerd 21ø Cond:M/R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met rose decor, goud floraal en figuren beide met kleine restauratie 23-27cm Cond:R
Twee antieke Chinese Jade tempelhonden op marmeren sokkel omstgreeks 1900 in goede staat 12x8x5cm
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met coulissen decors omstreeks 1900 landschapen en symbolen decor, in goede staat 48,5x18øcm.
Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...
Vijf 18e eeuwse Delfts blauw keramieken borden met floraal decor gemerkt, de Pijp randschade 23ø Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors in goede staat (minimale chip) 22-23ø cm Cond:G
Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met blauw glazuur in goede staat 6,5x39ø
Groot 17e/18e eeuws Delftsblauw bord met chinees decor in coulissen (randschades en scheur) 35cmø Cond:M
Lot 19e eeuws Chinees porselein capucijner 5 kop en schotels, dekselkom, deksel zit vast en losse deksel
Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G
Antiek Chinees porseleinen knobbelvaas, met vierknte basis en groen glazuur omstreeks 1900 in goede staat 23x9.8x9.8cm Cond:G
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Twee antieke Satsuma vaasjes ostreeks 1930, in goede staat en een Oosters houtgestoken beeld met 5 figuren in goede staat 20-28cm Cond;G
Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschappen en koperen deksel 20x15øcm
Vier delen antiek Chinees porselein Kang Xy 17e-18e eeuw 2 kop en schotels met floraal en visdecor, en een los kopje en een losse schotel 3,8x13,4
Drie oude Japanse 19e eeuwse kommen twee maal Imari eenmaal kantonaas ø18-ø25 Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900(gemerkt) met binnenin mintgroene glazuur en buitenom rood met bamboe decor. 4,7x6ø cm Cond:G
Achtiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R
Oud Engels Wedgwood servies, decor: Briar Rose bestaande uit, theepot 18 kop en schotels minimale chip mogelijk 6-21cm Cond:R/G
Zes antieke Imari porseleinen kommen met deksels 19e eeuws met floraal en gouddecor(gemerkt) 9x13øcm Cond:G
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met figuren, vogels en floraal decor in goede staat 21x25ø
Twee oude Chinees porseleinen beelden 20e eeuw met blauw en drakendecor(gemerkt) voorstellend twee hoogwaardiheidsbekleders 29-31cm Cond:G
Twee grote Chinees porseleinen vazen met vogels, mandarijeenden floraaldecor en tekst, meerkleurig, 2e helft 20e eeuw 48x25ø Cond:G
Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G
Vier antieke Sevres porseleinen dekseldoosjes met diverse decors, drie maar Sevre een maal fayence gemerkt A.L 4,5x7,5cm Cond:G
Drie oude Chinese porseleinen snuffbottles in de vorm van figuren, waarvan een erotisch 1e helft 20e eeuw 7,5x9cm Cond:G
Chinese Kang Xi schotel met zilveren beugel. Kang Xi schotel voorzien van bloemdecor. De beugel met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. MT.: Van Kempen Voorschoten jl.: Z 1884. Voorzien ...
Kleine 19e eeuwse Chinese yixing theepot(gemerkt) mooie kwaliteit in goede staat 5x7,2øcm
Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G