Gerard Krol 1882-1950 Enschede, venplas Buurse olieverf op linnen 60x40 Cond:G
Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G
U. Markus Duitse school, havengezicht Venetië olieverf op linnen 28x40cm Cond:R/G
Fleurot '53 parkgezicht met figuren, olieverf op paneel 32x23cm Cond:G
Victor Wagemaekers Belgische school 1876-1953 landschap met beek en bloemen olieverf op linnen 55x65cm Cond;G
Oude landkaart koninklijke taaek en sigarenfabriek route Oost Indie, G.Ribbius Peletier Jr Utrecht S en W Birnbaum Batavia Amsterdam 44x60cm Litho op papier Cond:R/G
H. Damstra omstreeks 1930 stadspoort olieverf op linnen 50x40cm Cond;G
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, ode aan Chopin 40x60cm. Cond.: G
Sven Person '69 nr 7/30 Zweedse school, boerderij in zonnig landschap, lithografie op papier 78x29cm Cond:G
Hans van Horck 2002 nr50/150 abstracte compositie, lithografie op papier 60x49cm Cond:G
Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen Cond:G
Martin omstreeks 1980 Mediterraans landschap olieverf op linnen 46x60cm Cond:G
C. Erwens omstreeks 1980 landschap met boerderij en koeien olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Paulone april '94 titel: reflexion, vrouwelijk naakt voor spiegel, aquarel op papier 45x58cm Cond:G
G Pannekoek van Bemmel Juni 1948 vaas met bloem aquarel op papier 47x55cm Cond:G
Drie antieke 19e eeuwse gravures, ingekleurde gravure twee met figuren Dastora della Callura en Laitier des environs de pau 20,5x14,5cm en 19x13cm
Vijftien werken Duitsland met diverse voorstellingen/technieken (oud en antiek) o.a; olieverf, tekeningen, etsen, litho's 20-70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, dienstmeid bij een glaskast, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
K. Wattenberger Duitse school, vaas met bloemen, gouache op papier 72x57cm Cond:G
Naar Anton Heyboer gesigneerd, spetterdame gouache op papier 29x19 Cond:G