Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Gerard Krol
Startprijs 100 EUR

Gerard Krol 1882-1950 Enschede, venplas Buurse olieverf op linnen 60x40 Cond:G

3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 75 EUR

Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G

Markus
Startprijs 250 EUR

U. Markus Duitse school, havengezicht Venetië olieverf op linnen 28x40cm Cond:R/G

Schilderij Fleurot, parkgezicht
Resultaat: 60 EUR

Fleurot '53 parkgezicht met figuren, olieverf op paneel 32x23cm Cond:G

Wagemaekers, bloemen
Startprijs 290 EUR

Victor Wagemaekers Belgische school 1876-1953 landschap met beek en bloemen olieverf op linnen 55x65cm Cond;G

Zeekaart Batavia Amsterdam
Startprijs 50 EUR

Oude landkaart koninklijke taaek en sigarenfabriek route Oost Indie, G.Ribbius Peletier Jr Utrecht S en W Birnbaum Batavia Amsterdam 44x60cm Litho op papier Cond:R/G

Schilderij, schommelpaard
Startprijs 60 EUR

Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

Schilderij, Damstra
Resultaat: 100 EUR

H. Damstra omstreeks 1930 stadspoort olieverf op linnen 50x40cm Cond;G

Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 50 EUR

G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, ode aan Chopin 40x60cm. Cond.: G

Sven Person
Startprijs 50 EUR

Sven Person '69 nr 7/30 Zweedse school, boerderij in zonnig landschap, lithografie op papier 78x29cm Cond:G

Lihto, Jan van Horck
Startprijs 60 EUR

Hans van Horck 2002 nr50/150 abstracte compositie, lithografie op papier 60x49cm Cond:G

Carola Stratmann
Startprijs 50 EUR

Carola Stratmann 1881-1950 Duitse school, vaas met rozen, olioeverf op linnen, 44x40cm Cond:G

Schilderij, H. Ness
Startprijs 60 EUR

Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen Cond:G

Italiaans meergezicht
Resultaat: 50 EUR

Martin omstreeks 1980 Mediterraans landschap olieverf op linnen 46x60cm Cond:G

Landschap met 2 koeien
Resultaat: 60 EUR

C. Erwens omstreeks 1980 landschap met boerderij en koeien olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Aquarel, Paulone
Startprijs 150 EUR

Paulone april '94 titel: reflexion, vrouwelijk naakt voor spiegel, aquarel op papier 45x58cm Cond:G

Schilderij, G. Pannekoek v. Bemmel
Resultaat: 50 EUR

G Pannekoek van Bemmel Juni 1948 vaas met bloem aquarel op papier 47x55cm Cond:G

Robert-Petit-Lourraine
Startprijs 60 EUR

Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G

Zeidler
Startprijs 50 EUR

Hans Joachim Zeidler 1935 Duitse school,' Nashornvogel' in vulkaanlandschap, Oostindische inkt op papier 18x18cm Cond:G

3 Gravures, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie antieke 19e eeuwse gravures, ingekleurde gravure twee met figuren Dastora della Callura en Laitier des environs de pau 20,5x14,5cm en 19x13cm

15 Werken Duitsland
Startprijs 50 EUR

Vijftien werken Duitsland met diverse voorstellingen/technieken (oud en antiek) o.a; olieverf, tekeningen, etsen, litho's 20-70cm. Cond.: G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, dienstmeid bij een glaskast, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Wartenberger
Startprijs 60 EUR

K. Wattenberger Duitse school, vaas met bloemen, gouache op papier 72x57cm Cond:G

Anton Heyboer
Startprijs 125 EUR

Naar Anton Heyboer gesigneerd, spetterdame gouache op papier 29x19 Cond:G