Monogram N.M 20e eeuw, taverne met kaartspelende figuren, olieverf op paneel 45x40cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 Enschede, Ermelo Twentse watermolen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967 Enschede-Ermelo, Stadsgezicht losser olieverf op linnen 50x70cm.
Rose -Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met spiegel, olieverf op linnen, 66x50cm Cond:G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55cm olieverf op linnen. Cond:G
Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G
Drie maal 19e eeuwse Franse prenten, 1 Prelude de Nina 2 La Deuce impression de L'harmonie 3 cerices douces cerises a la douce ceris 39-46cm Cond:R/G
H.J Wijngaard Amsterdam 1922-2012 bomschuiten op het strand olieverf op linnen 69x60cm Cond:G
A.Andren Zweedse school, landschap Kristianopel, olieverf op linnen 60x38cm Cond:G
Chinees zijde schilderij, gesigneerd, 1e helft 20e eeuw stilleven Gouache op zijde 15x21cm Cond:G
Yvonne oude Elferink, Clown gouache op papier 52x55cm Cond:G
Cornelus Johannes Snouyerbosch 1891-1975, Knotwilgen bij avondlicht, olieverf op paneel 80x120cm Cond:G
Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R
G.Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm onduidelijk gesigneerd Cond:G
Jan Korthals 1916-1972 Place de la Concorde Parijs 39x28cm aquarel op papier Cond:G
Lazearve 1714 Franse school Putti buste houtskool op papier 37x28 Cond:R/G
W.J. Koppius 1859-1945 Amsterdam, landschap met boerderij en figuren, 50x36cm olieverf op linnen
Antiek apart langwerpig Chinees schilderij met ruiters, teksten en signatuur, gedrukt op zijde met papieren rol. in goede staat, 292x29cm
Dirk H. Harting 1884-1970 twee maal duingezicht 60x21 en 46x16cm etsen op papier Cond:G
Twee oude etsen Ruurd vd Berg, gezicht op Scheveningen en Cornelis Brandeburg, Damrak in de winter 30x10 en 31x12cm Cond;G
Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw Hollands winterlandschap met grillige boom en figuren 40x30 olieverf op paneel