Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, monogram N.M.
Resultaat: 75 EUR

Monogram N.M 20e eeuw, taverne met kaartspelende figuren, olieverf op paneel 45x40cm Cond:G

Jaap van Kregten, watermolen Bels
Resultaat: 70 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 Enschede, Ermelo Twentse watermolen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Jaap van Kregten, kerk te Losser
Resultaat: 75 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 Enschede-Ermelo, Stadsgezicht losser olieverf op linnen 50x70cm.

Portret met spiegel
Resultaat: 70 EUR

Rose -Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met spiegel, olieverf op linnen, 66x50cm Cond:G

Damesportret met hoed
Startprijs 70 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55cm olieverf op linnen. Cond:G

Ernst Oppler
Startprijs 60 EUR

Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G

3 Antieke prenten
Startprijs 50 EUR

Drie maal 19e eeuwse Franse prenten, 1 Prelude de Nina 2 La Deuce impression de L'harmonie 3 cerices douces cerises a la douce ceris 39-46cm Cond:R/G

H.J. Wijngaard
Startprijs 400 EUR

H.J Wijngaard Amsterdam 1922-2012 bomschuiten op het strand olieverf op linnen 69x60cm Cond:G

2 Etsen, 17e-18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 17e en 18e eeuwse etsen (gravures) 1, landschap met figuren en vee door Esyas van den Velde Delin (1587-1630) scheurlijn rechtsonder.2, ruine met figuren C.P.S.C.M, Haer ter Wolfy exc. Antique Ru...

Schilderij, A. Andrén
Startprijs 75 EUR

A.Andren Zweedse school, landschap Kristianopel, olieverf op linnen 60x38cm Cond:G

Zijdeschilderij, China
Resultaat: 50 EUR

Chinees zijde schilderij, gesigneerd, 1e helft 20e eeuw stilleven Gouache op zijde 15x21cm Cond:G

Yvonne oude Elferink, clown
Startprijs 80 EUR

Yvonne oude Elferink, Clown gouache op papier 52x55cm Cond:G

Schilderij landschap C.Snoeijer Bosch
Resultaat: 150 EUR

Cornelus Johannes Snouyerbosch 1891-1975, Knotwilgen bij avondlicht, olieverf op paneel 80x120cm Cond:G

Groot schilderij, Albert Franke
Startprijs 70 EUR

Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 40 EUR

G.Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm onduidelijk gesigneerd Cond:G

Schilderij, Jan Korthals
Resultaat: 90 EUR

Jan Korthals 1916-1972 Place de la Concorde Parijs 39x28cm aquarel op papier Cond:G

Tekening, vrouw
Startprijs 40 EUR

Lazearve 1714 Franse school Putti buste houtskool op papier 37x28 Cond:R/G

Schilderij, Koppius
Startprijs 70 EUR

W.J. Koppius 1859-1945 Amsterdam, landschap met boerderij en figuren, 50x36cm olieverf op linnen

Schilderij op rol
Resultaat: 130 EUR

Antiek apart langwerpig Chinees schilderij met ruiters, teksten en signatuur, gedrukt op zijde met papieren rol. in goede staat, 292x29cm

D. Meyer, Giethoorn
Startprijs 100 EUR

D. Meyer Giethoorn, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Twee x Harting
Resultaat: 70 EUR

Dirk H. Harting 1884-1970 twee maal duingezicht 60x21 en 46x16cm etsen op papier Cond:G

2 oude etsen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude etsen Ruurd vd Berg, gezicht op Scheveningen en Cornelis Brandeburg, Damrak in de winter 30x10 en 31x12cm Cond;G

Schilderij, opengewerkte lijst
Startprijs 60 EUR

Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G

Schilderij sneeuw
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw Hollands winterlandschap met grillige boom en figuren 40x30 olieverf op paneel