Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld/lamp, Smit
Startprijs 250 EUR

Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm

Gouden ring met amethist
Resultaat: 150 EUR

Elegante ring GG 585/000 met amethist. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, ø 16x12 mm, gezet in een gladde rand versierd met geschulpte bewerkingen. ø 56 ca. 5,0 gr.

2 Samac beelden
Startprijs 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G

Beeld, boogschutter
Startprijs 650 EUR

Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G

Witgouden ring met saffier en briljant
Startprijs 125 EUR

Witgouden ring, 585/000, met briljant en saffier. Ring met een opstaande rozet inhet midden met midden in een blauw saffier, ø 3,5 mm, en daaromheen een rand met kleine briljanten in een royale zettin...

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 60 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Startprijs 50 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm

Ivoren snuifdoosje hoofden
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm

Koperen waterreservoir + wasbak
Startprijs 50 EUR

Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm

2 Appelketels
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse koperen appelketels ø18 en ø27 Cond;R/G

Odeurflacon met gouden dop en hals
Resultaat: 170 EUR

Liggende kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag, 585/000. Fraai geslepen peervormige kristallen flacon met gouden opgewerkte kraag en hoge gouden dop. Voorzien van binnenstop. 1,2x4x12cm. Dop ...

Perzisch tapijt
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Perzisch kleed, rood-blauw-oker etc in redelijk goede staat 237x157cm Cond:G

Grote pers
Resultaat: 110 EUR

Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in redelijke staat 270x368

2 Perzische tapijten
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.

C. van de Hart
Startprijs 400 EUR

Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G

Schilderij Rusland
Startprijs 2.500 EUR

Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G

Hanger met barnsteen
Resultaat: 70 EUR

Mooie zilveren choker met grote barnsteenhanger, 925/000. Staafjescollier met daaraan een grote ovale hanger met barnsteen, gezet in een gladde rand. Hanger 8x4 cm. Collier 60 cm

2 Grote imari borden
Resultaat: 160 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G

Tondeldoos + lederen beurs
Resultaat: 60 EUR

Bakeliet tondeldoos met GG 585/000 en lederen beurs met zilver, 835/000. Tondeldoos met parelbewerking voorzien van GG schild met gravure BRG, 4x7x1,5 cm. en een lederen beurs met zilveren beugel en k...

18e eeuws Delfts bord
Resultaat: 100 EUR

Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G

Antiek servies
Resultaat: 60 EUR

Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G

Bijzettafel met kerfsnede
Startprijs 25 EUR

Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G

Zilveren kurkentrekker, Cupido
Startprijs 160 EUR

Zilveren krukkentrekker met Cupido.835/000. 4x 9 cm. Cond.: G

Gouden broche met parels
Startprijs 350 EUR

Fraaie broche, GG 585/000 met parels. Mooie opengewerkte broche met witte en grijze cultivé parels, versierd met gouden bolletjes. ø 35x38mm. Voorzien van kanonsluiting. ca. 12,3 gr.