Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm
Elegante ring GG 585/000 met amethist. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, ø 16x12 mm, gezet in een gladde rand versierd met geschulpte bewerkingen. ø 56 ca. 5,0 gr.
Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G
Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G
Witgouden ring, 585/000, met briljant en saffier. Ring met een opstaande rozet inhet midden met midden in een blauw saffier, ø 3,5 mm, en daaromheen een rand met kleine briljanten in een royale zettin...
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm
Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm
Liggende kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag, 585/000. Fraai geslepen peervormige kristallen flacon met gouden opgewerkte kraag en hoge gouden dop. Voorzien van binnenstop. 1,2x4x12cm. Dop ...
Groot oud Perzisch kleed, rood-blauw-oker etc in redelijk goede staat 237x157cm Cond:G
Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in redelijke staat 270x368
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G
Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G
Mooie zilveren choker met grote barnsteenhanger, 925/000. Staafjescollier met daaraan een grote ovale hanger met barnsteen, gezet in een gladde rand. Hanger 8x4 cm. Collier 60 cm
Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G
Bakeliet tondeldoos met GG 585/000 en lederen beurs met zilver, 835/000. Tondeldoos met parelbewerking voorzien van GG schild met gravure BRG, 4x7x1,5 cm. en een lederen beurs met zilveren beugel en k...
Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G
Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Zilveren krukkentrekker met Cupido.835/000. 4x 9 cm. Cond.: G
Fraaie broche, GG 585/000 met parels. Mooie opengewerkte broche met witte en grijze cultivé parels, versierd met gouden bolletjes. ø 35x38mm. Voorzien van kanonsluiting. ca. 12,3 gr.