Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Commode
Startprijs 250 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

Marmeren tafel (onyx)
Resultaat: 30 EUR

Italiaanse Onyx bijzettafel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x35cm

Lederen stoel
Resultaat: 100 EUR

Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G

Lederen stoel
Resultaat: 100 EUR

Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G

Lederen stoel
Resultaat: 120 EUR

Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G

Lederen stoel
Resultaat: 120 EUR

Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G

Louis Philippe stoel
Startprijs 150 EUR

Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G

Louis Philippe stoel
Startprijs 150 EUR

Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G

Louis Philippe bankstel
Resultaat: 440 EUR

Antiek Louis Phillipe mahoniehouten bankstel met 2 stoelen, omstreeks 1870, met bruin leder bekleed(lichte craquele vorming) 105x172x90cm 102x78x85cm Cond:G

Gestoken stoel
Startprijs 220 EUR

Antieke notenhouten Louis Philippe stoel omstreeks 1870, met snijwerk en druivenranken(lichtbeschadigd midden onder) 112x70x80cm Cond:G

Salontafel, stijlmeubel
Startprijs 50 EUR

Oude notenhouten Italiaanse salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw(vlek op blad) 52x85x140cm Cond:R/G

Voetenbankje
Resultaat: 60 EUR

Chesterfield voetenbank met bruin leer, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 35x48x38cm

Chinese tafel
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G

Chinese tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinese houtgestoken tafel voor vaas of bloempot, 1e helft 20e eeuw 31x32ø Cond:G

Sheraton tafel
Resultaat: 190 EUR

Grote oude Engelse sheraton tafel, mahoniehout met lades en lederen blad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, 52x125cm Cond:G

Commode-stijl meubel
Resultaat: 90 EUR

Kleine wortelnoten Barokstijl commode, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met bronzen beslag en orgelgebogen hoge klauwpoten 65x85x38cm Cond:G

Louis Philippe tafel, mahonie
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten eettafel met geschulpt blad en houtsnedes, 4 spant poot, omstreeks 1870 66x125x93cm Cond:G

Lousi Philippe, pallisander
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollandse pallisanderhouten eettafel, ovaal met houtgesneden 4 spantpoot omstreeks 1870(2 krimpnaden blad) 77x117x91cm Cond:G

Eikenhouten theekastje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten theekastje omstreeks 1920, met gegraveerd glas en deurtje en parelrand in goede staat 76x58x38cm Cond:G

Mahonie spiegel
Resultaat: 40 EUR

Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G

Mahonie speeltafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten speeltafel met groen velours stoffering op blad (gebruissporen, omstreeks 1870 75x81x40cm Cond:G

Wortelnoten bureau
Resultaat: 130 EUR

Wortelnoten gebogen schrijfbureau, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel met bandintarsia 98x98x50cm Cond:G

Gestoken hoekkastje
Resultaat: 70 EUR

Oude Indonesisch teakhouten houtgestoken hoekkastje, 2 deurs met schappen, fijn houtgesneden figuraal decor 74x38x55cm Cond:G

6 Stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes eetkamerstoelen met afneembare hoezen (showroom-modellen) in goede staat 100x38x55cm.