Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee bronzen 4-lichts kaarskandelaar omstreeks 1880 Historisme, staande op leeuwenpoten 43cm Cond:G

Koperen lamp
Resultaat: 30 EUR

Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm

Doos voetbalbeeldjes EK 1988
Resultaat: 40 EUR

Twaalf gegoten voetbalbeelden, Nederlands elftal 1988 10-40cm Cond:G

Klein borstbeeld
Resultaat: 30 EUR

Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm

Schilderij, vrouw leest boek
Startprijs 60 EUR

Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G

Bruno Bruni
Resultaat: 30 EUR

Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G

Bad
Startprijs 100 EUR

Antiek wit geemailleerde badkuip op poten, in goede staat 57x166x72cm Cond:G

2 Bisquit beeldjes
Startprijs 30 EUR

Twee oude Bisquit porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw(gemerkt) beide beschadigd 19-23cm Cond:M

Beeldje Nymfenburg
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

Bontjas (Blaufuchs)
Resultaat: 110 EUR

Oude bontjas, poolvos, korte jas76cm Cond:G

Tweeluik, onduidelijk
Startprijs 80 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

5 Zandstenen poeren
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke zandstenen poeren 19e eeuw 36-38cm. Cond.: R-G

5 Cakebakvormen
Startprijs 25 EUR

Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G

Zilveren generaliteitsgulden
Startprijs 90 EUR

Zilveren Generaliteitsgulden Gelderland, overslag 1786/1765, Cond.: PR

Twee 18e eeuwse tempelhekken
Startprijs 75 EUR

Twee antieke 18e eeuwse Chinees groengeglazuurde keramieken tempelhekken (lichte glazuurschade) 33,5x32x4cm Cond:G

Zilveren rijksdaalder Koningin Wilhelmina
Startprijs 350 EUR

Zilveren rijksdaalder Koningin Wilhelmina 1932 grofhaar P

3 Munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 3 diverse munten : 1x Vlaanderen vierlander /dubbele groot ± 1450 Cond.: G, 1x Brugge vuurijzer Karel de Stoute 1433-1477 Cond.: FR en 1x Groningen vlieger/stuiver ± 1485 Cond.: FR

18e Eeuws bord, China
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R

Chinese kom
Startprijs 130 EUR

Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R

Hanger met maansteen en bergkristal
Resultaat: 60 EUR

Hanger 375/000 met maansteen in hartvorm en een kleine bergkristal. Hartvormige hanger met maansteen, 10x9 mm en daarboven een bergkristal, ø 3.5 mm. ø hangeroog 3 mm. ca 2.3 gr.

Twee zilveren miniaturen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.

Glas met zilveren lepels
Startprijs 45 EUR

Borrelglaasje met zes zilveren lepels Biedermeijer, 835/000, alles gerestaureerd. mt Fa. AJ Driesen, Schoonhoven. ca 36gr. 11x2cm glas 6,5ø x11cm Cond:R\G

3 Delen Duits aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...

Kaststel Delfts blauw
Startprijs 20 EUR

Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G