Jerry van Oosten Blaricum '83, 3 generatie vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G
Russisch ikooon met afbeelding van Moeder Gods van Tichvin met messing rizza ca. 1900 (gezichten en handen zijn gedrukt) 18x14,5x1,5cm.
Twee antieke 18e eeuwse Chinees groengeglazuurde keramieken tempelhekken (lichte glazuurschade) 33,5x32x4cm Cond:G
Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R
Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R
Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...
Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G
Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G
Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 4 deurs kast met laden, halve Corinthische zuilen, putti, leeuwen en grote figuren, poten weg, kast moet worden gerestaureerd, verbindingen/lijstwerk l...
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.
Hanger 375/000 met maansteen in hartvorm en een kleine bergkristal. Hartvormige hanger met maansteen, 10x9 mm en daarboven een bergkristal, ø 3.5 mm. ø hangeroog 3 mm. ca 2.3 gr.
Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.
Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G
Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G
Borrelglaasje met zes zilveren lepels Biedermeijer, 835/000, alles gerestaureerd. mt Fa. AJ Driesen, Schoonhoven. ca 36gr. 11x2cm glas 6,5ø x11cm Cond:R\G
Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.