Ronde zilveren, 925/000, spang, ø 2.1mm, met haaksluiting en een onedele hanger met zwarte steen. ø spang 14 cm. Grootte hanger 40 mm.
Een lot met diverse zilveren sieraden bestaande uit 2 hangers, een bedel, 2 ringen, een oorring en een stukje ketting. Totaal ca. 17.2 gr.
Sierkurk met staande man en gladde zilveren 835/000 sierkurk mr. J Köhler &Zn. Amsterdam 8-12cm
Zilveren oorhangers, 925/000, met fluoriet. Oorhangers met cabouchon geslepen fluoriet, 12x11 mm, met insluitsels, gezet in een fraaie gladde rand. Grootte 3.3x1.4 cm inclusief brisure. ca. 7 gr.
Zilveren oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
Armband van twee rijen amethiststenen, getrommeld met in het midden een grotere langwerpige amethist, 18x12 mm. Geregen op elastiek
Zilveren trancheercouvert, strakmodel, voorzien van monogramgravure. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken. Cond R., 30-35 cm
Zeven delen zilver bestaande uit een suikerschep met getrembleerde bewerking en de bak in een schelpvorm, een vingerdoekring met dubbele filetrand met letter A MT: van Kempen en zonen Voorschoten, een...
Bijzonder plated thee ei met bajinetsluiting en getorste steel met knop, hierbij een zilveren suikerschep, steel bekroond met geemailleerd opengewerkt wapen"scarborouch'11-13cm Brimingham anno 1937 ca...
Antieke zilveren klontjestang met fraaie cartouche op de stelen (als nieuw) 5x12cm, 835/000. MT.: van Kempen Voorschoten, ca 1880, 27gr Cond:U
Zilveren roomlepel met opengewerkte florale haaksteel, 835/000 MT.: P. van Oostrom Schoonhoven anno 1938, ca. 14 gr 12cm Cond:U
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G
Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G
Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G
Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G
L.E Ferrier omstreeks 1900 Franse school, twee kinderen die een leraar een streek leveren. 21,5x26cm Aquarel op papier. Cond:G
Antieke ets Bartholome Kilian sculps, Anna Maria Johann Daniel Fingerlin, eine geborene Bunkin (19e eeuwse nadruk) 23x16cm Cond:R/G
Twee etsen met figuren, 1x Hanmes (1936) 1x W.H Luipe? 1972, etsen op papier 23x20, en 34x25cm Cond:G
Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm
Antieke miniatuur koperen Barok kroonluchter omstreeks 1900, in goede stat 7x7ø cm
Drie delen koperwerk, 2e helft 20e eeuw, 2 schenkkannen en 1 oosterse stoofpan met comfort, 20-46cm Cond:G
Oude Chinese bronzen vaas met cloissone floraal decor en 2 hengsels 25cm. Cond.: G