Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G
Lang collier van bloedkoralen. Lang collier van cylindervormige bloedkoralen, ø 5x5 mm, met in het midden één grote bloedkoraal, 8,5x10 mm. Lengte 75 cm. ca. 35.3 gr.
Ring WG/GG met 4 briljanten. Ring WG met over de ring een GG band met in het midden een soort kroon 3 briljanten in een ronde gladomzetting en een briljant in een peervormige gladomzetting. Totaal ca ...
Grote Chinees porseleinen gemberpot in Kang Xy stijl, met rondom figuren in goede staat. 25.5x21cm
Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Een bandring met in golven van 3 briljanten en 3 smaragden. Totaal 0,15 crt briljant en 0.11 crt smaragd. ø 53 ca. 4.9 gr.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G
Vier delen antiek Japans porselein 19e-20e eeuw 3x Imari, 1x Familie Rose 17-22cm Cond;R/G
Vier maal antiek Duits porslelein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm
Twee 18e eeuwse kopergeslagen barokkandelaren met cherubijnkoppen en klauwpoten(sommige delen doorgepoetst) 64cm Cond:R/G
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw 73xø110cm. Cond.: G
Zware moderne bronzen 2 lichts kandelaar, voorstellende een stam met naakt liggende vrouw, in goede staat. 28x27x19cm Cond:G
Sierlijke ring WG 585/000 met opaal en briljant. Fraaie slagring met 2 ovaal gefacetteerde opalen, ø 7x5 mm, ca 1.07 crt, met kleine briljanten in de band gezet, totaal 0.04 crt. ca. 2.0 gr. ø 54
Zilveren oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
Twee zilver rosé vergulde rinkelbanden, 925/000. Twee rinkelbanden, één vlakmodel 10 mm breed met bewerking en één driehoekig gematteerd model, breedte 6 mm. ø 70 mm. Totaal ca 39,9 gr.
Wortelnoten 8 kantige Barokstijl houder op hoge poten omstreeks 1920 minimale fineerschade 47x30x30cm Cond:G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, boeren huis, olieverf op paneel 38x29cm Cond:G
Bijzonder zilveren tafelstuk, Hoorn des overvloeds, 925/000. Grote hoorn versierd met zilveren monturen versierd met parelranden. Staand op twee adelaarspoten. 34x13x34 cm Cond.: G-U
Zilveren clown, 925/000, staand met een doek en blauwe muts. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 7 cm ca. 54 gr.
Verzilverde houder voor thorapointer, met dekselpotje met edelstenen, voorzien van thorapointer met turkoois en carneool 10x5x10cm, thorapointer 22x2cm Cond:R/G
Mooie gouden armband, 585/000, met zilveren zetting voorzien van roosdiamanten. Gouden slavenarmband, 5 mm, bolmodel met aan de bovenzijde een antieke zilveren stuk bezet met 5 grote en diverse kleine...
Unieke luciferhouder van schildpad met gouden 585/000 versieringen. Luciferhouder met gouden bewerkte rand en schild, voorzien van getrembleerde bewerking en gouden drukker. Cond.: G ( enkele oneffenh...
Twee grote Duits porseleinen Hutschenreuther vazen ca. 1980 kobaltblauw, Hutschenreuther Hohenberg Bavaria in Biedermeier stijl 48x19cm. en 47x4x16cm. Cond.: G
Zilveren fotolijst 925/000 met brede geprofileerde omranding ca 17mm en houten achterzijde, 16x21cm wat gedeukt Cond:R/G