Antiek Frans marmeren Art Nouveau klokkenstel omstreeks 1920 met twee vazen 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 14,5-25cm
Duitse antieke eikenhouten Pfeilkreuz Jugendstil tafelklok met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 34,5cm
Oude mahoniehouten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 26cm
Leuke gave antieke Junghans klok, eikenhout met latoenkoperen beslag, in de vorm van een burchttoren met op tijd stelbaar wekkeruurwerk, in goede staat 30cm
Oude Duitse Schmid Vorderzappfler tafelklok, 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld(mechanisch) 18x14x4cm Cond:G
Messing skeletklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, 8 daags uurwerk met halfuurslag op bel, in zeer goede staat 33cm
Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm
Antieke Franse pendule omstreeks 1880, compositiemetaal met zwart marmer(rechterpoot stukje af) verder in goede staat 37cm Cond:M
Antieke Franse eikenhouten snijwerk tafelklok omstreeks 1880 met 8- daags uurwerk, gesigneerd E. Raison, in zeer goede staat 37cm
Oude messing pendule Schmidt 2e helft 20e eeuw, mechanisch werkend uurwerk, in goede staat 15,5cm Cond:G
Franse 19e eeuwse pendule met vrouw, compositiemetaal met albast, niet getest, beschadigingen 52x50x15cm Cond:R
Kleine Engelse staande klok omstreeks 1920 met eikenhouten kast, 8 daags uurwerk met halfuurslag Cond:G
Italiaanse Boulle stijl pendule met schildpad imitatie belijmd, 2e helft 20e eeuw, met bronzen armaturen, mechanisch uurwerk, en halfuurslag. in goede staat 57cm
Antiek Frans klokkenstel door:Leon Bureau 1875-1915, in Louis Seize stijl, met vergulde figuren en kandelaren en marmer(gesigneerd) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede gave staat 34-36cm C...
Antieke notenhouten regulateur omstreeks 1870, weekloper zonder slagwerk, in goede staat 102cm
Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G
Grote antieke gerestaureerde pendule, Route de la riche, omstreeks 1870, gave wijzerplaat 8 daags uurwerk, halfuurslag, 36x44x15cm Cond:G
Franse antieke pendule met porseleinen plaquette en wijzerplaat(sevres) jager met haas( deel metaal gesoldeerd) compositiemetaal 8 daags uurwerk, halfuurslag 38x31x14cm Cond:R/G
Antieke Franse figuren pendule met vergulding, omstreeks 1870, voorstelling vissend meisje(compositiemetaal) 8 daags uurwerk met halfuurslag, 33x39x14cm Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met origineel augenwender mechaniek, dubbele trein (slinger mist) functies niet getest 19x19x29cm
Antieke Franse notenhouten glaspendule met kwikslagen(boulle inleg in klokkast) omstreeks 1880, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gemerkt met leeuw en letters: U.M (wijzerplaat en sleutelgat bijgewerkt...
Oude wortelnoten tafelklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen ornamenten, 8 daags met halfuurslag, 18cm Cond:G
Oude Kathedraal skeletklok, 2e helft 20e eeuw mechanisch met slagwerk op bel, glazen stolp in goede staat 31x18ø Cond:G
Grote antieke Franse messing reiswekker, omstreeks 1900, emaille wijzerplaat, slagwerk drie hamers op spiralen, slagwerk oproepbaar door drukknop 16x9x8,5cm Cond:G