Grote moderne sculptuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd A. Dale 2e helft 20e eeuw, voorstellend een naakte dame in danshouding 71x43x15cm. Cond.:G
Groot bronzen kunstwerk op marmeren sokkel, naakte mannelijk figuur. 2e helft 20e eeuw. 66cm in goede staat.
Duitse bronzen figuur door Franz Gutmann (1928 Obermünstertal) naakte dame op sokkel. limitierte Auflage. 2e helft 20e eeuw 24x16x10,5cm.Cond:G
Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm
Bronzen figuur 19e eeuw van een jongen met sigaret, ongesigneerd 20cm. Cond.: G
Twee antieke Weense bronzen hazen koud beschilderd 4-5,5cm Cond:G
Twee antieke Weense bronzen figuren, kikkers, koud beschilderd kleine kikker gemerkt 6-8cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G
Twee oude/antieke ijzeren beelden: 1x geitje en 1x steenbok 20e eeuw in goede staat 17-18cm.
Groot 19e eeuws beeld van compositie metaal, voorstellend een Indiaan te paard met speer en puma, oudere restauratie,56x46x18 cm Cond:R\G
Grote bronzen meermin met fontein voor buitenvijver, 20e eeuw in goede staat 55x60cm
Jacqueline Schäfer sculpture, beschilderde kip 26x32x12 Cond:G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G