Adri Verveen 19-12-1988 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
G.Schmidt omstreeks 1900 Hollands havengezicht olieverf op linnen 48x40 Cond:G
Hein Ohring ca. 1970 (Düsseldorfer Schule), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x40cm. Cond.: G
Gerard Krol, boerenschuur met stro en kippen, olieverf op linnen 31x40 Cond:R
Franz Arzberger 1961 (Duitse School), olieverf op paneel, zittende boer 36x50cm. Cond.: G
Monogram EN ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap 20x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1900(gerestaureerd) riviergezicht met figuren in een boot, olieverf op paneel 45x24 Cond:G
H.Balman 2e helft 20e eeuw vissersvolk aan het strand, olieverf op paneel 40x20cm Cond:G
Arthur Navez ( 1881 - 1931 Franse School), aquarel op papier, dorpsstraat 28x24cm. Cond.: G
Theo Selhorst, Velp 1891-1982, gezicht op meer bij avond olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Ongesigneerd naar Andy Warhol, Marilyn Monroe, reproductie op papier, 90x90 Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, officier op bank. Das heiligste Recht eine Nation ist das als solide zu bestehen und anerkannt zu werden.Cond:R
Onduidelijk, Henriette Ponsi? 19e eeuw stilleven met aardbeien, olieverf op linnen Cond:G
Twee 18e eeuwse Franse roodgekleurde etsen met putti, Boucher pinx Demarteau nr. 109-110 (vochtvlekken) 39x28,5cm. Cond.: R
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vossenjacht, olieverf op paneel. 153x75
Alfred Mayer omstreeks 1930 botter op zee A2 18, olieverf op linnen 40x50 Cond:R/G
Twee 19e eeuwse reproducties: 1x steendruk Josef Israels pinx A. Alleke Lith. 26x37cm. en 1x reproductie A. Kampf photografische Geselschaft Berlin (soldaten) 46x36cm.
Cornelis Jan Mension (1882 - 1950), lithografie op papier, leeuwin met welpen (vochtvlekken) 47x59cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuws Haagse school, jongen met schep op straat, aquarel op papier 16,5x10cm Cond:G
Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G
Twee vroege 19e eeuwse ingekleurde gravures, nieuwjaars en zege wensen anno 1819, en anno 1820, met handgeschreven Nederlandse teksten(beschadigd) 41x31cm Cond:R