Monumentale 18e eeuwse Franse Louis Seize pendule met origineel uurwerk, 1e vergulding brons met grote figuren 18,5 cm (haarlijn in rechter zuil) groot achtdaags uurwerk met touwtjesslinger (onder afg...
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten kabinet, Louis Quinse met koperbeslag en mooi snijwerk met guirlandes en strikken, in goede originele staat.230x160x60cm
Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas Qing Dynasty (1644-1911) met rondom figuren op rots decor, 15x19,5 Cond:G
Grote antieke bronzen figuur gesigneerd: E. Villanis 1858-1914, voorstellende een Griekse slavin in ketenen 99cm Cond:G
Ikoon met afbeelding van Moeder Gods van Kazan met dubbele kovcek (rand), 18e eeuw. Russisch. 35,5x30,5x3cm.
Engelse staande klok 18e eeuws met vadertje tijd mechaniek, seconden en dagaanduiding(London) prachtig lakwerk, klokkast met chinoisserie decor, mooie kwaliteit in goede originele staat 220cm
Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm
Grote Russische bronzen figuur door Hans Guradze met marmeren voet, voorstellend een paardengespan met drie paarden, en man en vrouw(mogelijk nagietsel) 20x48x20 Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figurendecor en ratten(minimale glazuurschade bovenrand) 47x23ø Cond:G
Unieke set GG 750/000 met panter bestaande uit een choker, armband en ring. Een choker met in het midden een liggende panter, 55x14 mm, met emaille en diamant. Bevestigd aan een allegro collier, bree...
Zeer vroege houtgestoken Madonna met kind vermoedelijk 15e eeuws, 147cm (oude restauratie) Cond:R
Zeldzame renaissance schrijfkabinet ca. 1700, Zuid-Duits of Zwitsers. Binnenkant geheel met lades en een schrijfklep (klep heeft ook een ingelegd stuk lei om op te schrijven). Laden zijn bekleed met w...
Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e 19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G
Duitse notenhouten 19e eeuwse Polyphon muziekkast met onderkast ca. 1880 met muntinworp-functie. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in uitstekende staat met werkend mechanisme en diverse platen ...
Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G
Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineersch...
Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...