Kleine antieke Chinese Yixing theepot, 19e eeuws of ouder, gemerkt, in zeer goede staat (zeer verfijnd gemaakt) 5x8,5x5,3ø Cond:G
C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, vrouw met robe 62x108cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G
Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G
G.Schmidt omstreeks 1900 Hollands havengezicht olieverf op linnen 48x40 Cond:G
Onduidelijk, Henriette Ponsi? 19e eeuw stilleven met aardbeien, olieverf op linnen Cond:G
Twee 19e eeuwse reproducties: 1x steendruk Josef Israels pinx A. Alleke Lith. 26x37cm. en 1x reproductie A. Kampf photografische Geselschaft Berlin (soldaten) 46x36cm.
Diana van den Berg stilleven druiventros met goudkader tekst, aquarel op papier 22x15cm Cond:G
Achterglasschildering Russische school Vecenaj Leportinot 1974, winters landschap met figuren, olieverf op glas 55x47cm Cond:G
Alex Asperlach 1969 ( 1901 - 1984), olieverf op linnen, zandpad in landschap 100x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1930 stadsgezicht Venetie met figuren olieverf op linnen, 24,5x30cm Cond:G
Zeventiende eeuwse landkaart Guilielmus Blaeu exc. Amsterdam(1600-1699) Comitatuum Boloniae et Guines Descriiptio (vlekken) 50x39 Cond: R/G
W.F.Smith Hollands grachtengezicht in de winter bij avond, olieverf op linnen 60x50 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G