Antieke kolenbak met schep en messing beslag 19e eeuw in goede staat 30x38x29
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G
Zeldzame Friese klok, kantoortje met scheepjesmechaniek omstreeks 1800 in goede staat 102cm met vergulde houten beelden, en originele beschildering.
Oorhangers GG 585/000 met bloedkoraal.Oorschroeven, met bol, staaf en een bloedkoraalbol, ø 7 mm. Lengte 34 mm. ca. 4.5 gr.
Strakke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Strakke ring met aan de bovenzijde een GG schotel met daarin een ronde gladomzetting met een bloedkoraal. ø bovenzijde 13 mm ca 2.5 gr ø 50
Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G
Willem Steelink 1856-1928 boer in schapenweide aquarel op papier 39x32 Cond:G
Fedor van Kregten (Dierevr 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, koeien aan de waterkant 60x90cm. Cond.: G