Oude Russische porseleinen figuur(gemerkt 20e eeuw) voorstellende een vliegveld seinvrouw in Rusische klededracht, 21cm Cond:G
Oude Russische porseleinen figuur(gemerkt 20e eeuw) voorstellende een Russische officier met vrouw 16,5cm Cond:G
Drie delen Russisch porselein, 2x sneeuwhoen, 1x ijsbeer in goede staat 11-15cm Cond:G
4 oude tarracotta figuren ca 1900 deze zijn pas later blauw gekleurd, man met vat, man met kool, man met mand(hoed beschadigd) man met regenjas(hoed beschadigd) Cond: R\G
Oude Duitse Thüringer porseleinen figuren groep, 20e eeuw Volkstedt Rudolstadt, twee musicerende figuren bij tafel.(beschadigd) Cond:R/G
Oud Chineese miniatuur kamerscherm met 3 porseleinen plaquettes, handgeschilderd en gesigneerd 20e eeuw 36x28cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...
Aparte Hollandse keramieken jenever fles, Nederland in de oorlog 1940 met afbeeldingen rondom betreffende wapentuig, Loogmans en zn N.V. S'Hertogenbosch , 27x10.5ø Cond:G
Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G
Antieke Chinese teracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm
Grote 18e eeuwse Franse porseleinen Samson kom met rondom figurem decor in tuin met fruitboom en gouddecor, in zeer goede staat. 8,5x19øcm
Grote antieke Chinees porseleinen pot 17e/18e eeuw met rondom krijgers in de natuur, in goede staat 18,8x21,5ø Cond:G
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen kunstenaars vaas, "U.S. Zone Selb Kunstabteilung", monogram Jugendstil stijl 42xø25cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Grote oude Chinees porseleinen vaas, Familie Verte, met rondom figuren in landschap decor, 1e helft 20e eeuw, 55cm Cond:G
Grote porseleinen Imari vaas met decor van goud, flora en figuren 2e helft 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur, ongemerkt 41x22,5ø Cond:G
Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G
Zeer grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figurendecor en Foohonden koppen in 18e eeuwse stijl met Foohond op deksel 44,5x21cm Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen Familie Roze kom(gemerkt) met rondom figuren decor met spelende kinderen in goede staat 10x21cm
Oude Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte tulpenvaas, 1e helft 20e eeuw met rondom figuren in landschap decor 23,3x15,6cm Cond:G
Oude Chinees porseleinen gemberpot 1e heflt 20e eeuw met figuren in de tuin decor 13x12,3cm Cond:G
Twee delen zilver-overlay: 1x glazen vaas met floraal decor overlay en 1x porseleinen vaas Bohemia patent met floraal decor en zilver-overlay 19-23cm.