Grote 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselvaas met Foo-hond op de deksel, en rondom floraal decor in goede staat 35cm
Arita porseleinen dekselpot 18e-19e eeuws Japan met paradijsvogel en tuindecor in goede staat. 35cm
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraaldecor (2chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G
Vijf identieke 19e eeuwse goud-imari porseleinen borden met geschulpte omranding in goede staat ø24,5cm.
Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekrampt) 10,5x23x18,5 ø Cond:R
Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en licgte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn qraquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø Cond:G
Twee delen moderne kunst, een bolle aarderwerk vaas door Thea de Badts Marle(stukje van vaas), en een schaal gesigneerd Elysia Cond:R/G
Tegeltlableau mangaan kleurig omstreeks 1780, Hemelvaart J.C (12 tegels lichte beschadigingen/haarlijnen, 1 tegel gelijmd, in eikenhouten omlijsting. 39x52cm Cond:G