Lot gouden sieraden, 585/000 en 750/000 bestaande uit WG horloge met briljant, ringen, vingerhoed en broches. Totaal ca. 22 gr.
F.W.Swart 19e eeuw, gedateerd 1800, vader vertrekt bij gezin, olieverf op paneel 38x36 Cond:G
F.W. Swart 19e eeuw, familie met vader als officier, olieverf op paneel 37,5x35,5 Cond:G
Teixeira de Mattos(1822-1966) Larens interieur met moeder die baby voedt, olieverf op linnen, 39x29cm Cond:G
Prachtige 17e/18e eeuwse tekening door C.Visscher pint en H.V Vugt. met wit, voorstellende een verliefd stel met blokfluit bij standbeeld, tekening op papier 34x25,5cm Cond:R/G
Geribt bronzen bakje met een oor in de vorm van een dierenkop China Han periode. 7x13,5x11cm
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met mooi snijwerk in goede staat 111x177x82cm.
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Duitse 18e eeuwse eikenhouten rococo barokkast, 1-deurs met snijwerk en sterintarsia. Bevat verdekte lades in voet Cond.: G 115x189x49
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor, in zeer goede staat 51x43cm
Acht 17e en 18e eeuwse kop en schotels, Octagonaal met figuren en landschapdecor(2 kopjes beschadigd) alles schotels goed, minimale glazuurschade. 7x12,5cm Cond:R/G
Chinees ivoren 2-delige houder met bewerkte geluksbal (diverse bewerkte ballen in een) 19e eeuw in goede staat 14x5ø cm
Hollands strandgezicht (copie Krause) 20e eeuw, olieverf op linnen, vele figuren op het strand 75x50cm. Cond.: G
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U
Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...
Groot antiek drie delig klokkenstel omstreeks 1880, betreffende scheepvaart, visserij, getiteld Cod Fisshing. strandjutter, vissersvrouw en visser op boeg(compositiemetaal) 8 daags uurwerk zonder slag...
Franse beschilderde 19e eeuwse pendule (Vernis Martin stijl) met decor van flora en figuren (cracele) en bronzen vergulde ornamentuur. Bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd AD Mo...
Negentiende eeuwse vergulde bijzettafel met wit marmeren blad en snijwerk, in goede originele staat, 78x50 Cond:G
Wedgewood servies of etruria 20e eeuw, 12 soepkommen en onderschotels, 3 terrines, 2 sauskommen, 1 schaal, 2 asbakjes, 2 ovale schalen, 1 koffiekan, 1 melkkan, 6borden, 5 schaaltjes en 1 suikerpot 8-3...
Twee schapenleren fauteuils bruinkleurig, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x69x58cm Cond:G
Helen Meyer Moringen 1898-1958 Duitse school. Landschap met paarden en vakwerkhuis, olieverf op linnen 40x50 Cond:G
Twee zeldzame antieke messing wandlampen Art Deco,gemonteerd op marmer, twee kleurig gepatineerd en originele glazen kappen, een kap heeft een barst van zo'n 3 cm, 1 chip van marmer.Cond R\G
Grote moderne sculptuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd A. Dale 2e helft 20e eeuw, voorstellend een naakte dame in danshouding 71x43x15cm. Cond.:G