Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Snuffbottles, Peking glas
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese Pekingglazen snuffbottles: 1x met libelledecor en 1x met eekhoorndecor 7-8cm.

2 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese porseleinen borden 18e eeuw: 1x hinees bord met landschap en vliegende insecten en florale omranding (randschades, gemerkt) en 1x donkerbleuw bord met gedetailleerd decor van flora en ins...

3x Fam Rose bord
Resultaat: 275 EUR

Drie Antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met florale emaille decors, 18e en 19e eeuw.Cond:G

Chinese vleesschotel
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel met landschapsdecor(randglazuurschade)28,6x20,6 Cond:G

2 Chinese trekpotjes
Startprijs 20 EUR

Twee oude Chinese keramieken theepotten met bamboedecor ca. 1920 in goede staat 15x17xø9cm.

2 Delen jade
Resultaat: 350 EUR

twee delen oud antiek Jade, 1 lachende Buddha in wolk, en een dier op voorwerp. 5-5,5 cm. Cond:G

Wit cracele vaasje, olifanten
Startprijs 550 EUR

19e eeuwse gesigneerde zware wit porseleinen vierkante vaas,met craquelee glazuur en olifantendecor grepen. 17x9,8x9,8 cm Cond:G

Chinese schenkkan, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met decor van objecten in landschap. Oude haarlijn en chip deksel 15x8xø11cm. Cond.: R-G

Chinese schotel
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R

Chinese theekan, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theekan met florale decors (tuitschade, haarlijn) 17,5xø11,5cm. Cond.: R

Chinese vaas
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen vaas eind 20e eeuw met decor van aardbeien en blauwe glazuur 27xø14cm. (gemerkt)

4 Imari borden
Startprijs 50 EUR

4 antieke Imari porseleinen borden. 1 set en 2 diverse, goud Imari en boeren Imari 22-25cm Cond:G

Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G

Edele dame, Royal Dux
Startprijs 50 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende dame 23cm. Cond.: G

Duitse vaas
Startprijs 20 EUR

Grote oude Duitse keramieken vaas met groene glazuur ca. 1960, W. Germany 549-40 in goede staat 41xø22cm.

Grote schotel, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R

Japans trekpotje
Startprijs 35 EUR

Japans porseleinen trekpotje met rode glazuur en goudkleurig floraal decor ca. 1900 (gemerkt) 12x12xø9cm.

Kom, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R

7 Bierpullen
Startprijs 30 EUR

7 Duitse keramieken bierpullen 20e eeuw, in goede staat, 15-25 cm. Cond:G

Koffieservies, zilver-overlay
Startprijs 40 EUR

Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G

KPM servies, Poland
Startprijs 300 EUR

KPM Poland porseleinen servies ca. 1930-1950 bestaande uit: 34 grote borden, 24 kleine borden, 6 ovale presenteerschalen, 2 sauskommen, 2x botervloot, theepot, suikerpot, melkkan, 1x soepterrine, 3x d...

3 Porseleinen kannen
Startprijs 40 EUR

3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...

Lampetstel
Resultaat: 30 EUR

Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G

Meissen 5x
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...