Twee oude Chinese Pekingglazen snuffbottles: 1x met libelledecor en 1x met eekhoorndecor 7-8cm.
Drie Antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met florale emaille decors, 18e en 19e eeuw.Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel met landschapsdecor(randglazuurschade)28,6x20,6 Cond:G
Twee oude Chinese keramieken theepotten met bamboedecor ca. 1920 in goede staat 15x17xø9cm.
19e eeuwse gesigneerde zware wit porseleinen vierkante vaas,met craquelee glazuur en olifantendecor grepen. 17x9,8x9,8 cm Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met decor van objecten in landschap. Oude haarlijn en chip deksel 15x8xø11cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theekan met florale decors (tuitschade, haarlijn) 17,5xø11,5cm. Cond.: R
Chinees porseleinen vaas eind 20e eeuw met decor van aardbeien en blauwe glazuur 27xø14cm. (gemerkt)
Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een dansende dame 23cm. Cond.: G
Grote oude Duitse keramieken vaas met groene glazuur ca. 1960, W. Germany 549-40 in goede staat 41xø22cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R
Japans porseleinen trekpotje met rode glazuur en goudkleurig floraal decor ca. 1900 (gemerkt) 12x12xø9cm.
7 Duitse keramieken bierpullen 20e eeuw, in goede staat, 15-25 cm. Cond:G
Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G